Divyluka - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 206,711 | 413,992 | 137,874 | 103,171 | 122,712 | 114,952 | 103,268 | 126,529 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -1,640 | 58,229 | -28,795 | -15,553 | 643 | -34,793 | -68,101 | -19,209 |
| Grynasis pelnas | -1,640 | 55,397 | -28,795 | -15,553 | 611 | -34,793 | -68,101 | -19,209 |
| Nuosavas kapitalas | 105,421 | 160,819 | 128,728 | 113,175 | 113,782 | 78,991 | 10,890 | -8,319 |
| Įsipareigojimai | 74,872 | 19,254 | 21,645 | 17,044 | 27,552 | 142,323 | 196,616 | 184,870 |
| Ilgalaikis turtas | 18,244 | 23,713 | 39,824 | 36,406 | 47,154 | 176,161 | 151,567 | 127,947 |
| Trumpalaikis turtas | 162,049 | 156,360 | 113,845 | 97,109 | 97,476 | 48,449 | 55,784 | 48,604 |
| Turtas viso | 180,293 | 180,073 | 153,669 | 133,515 | 144,630 | 224,610 | 207,351 | 176,551 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 8,360 | 6,155 | 13,460 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 9,053 | 7,363 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -13.0% | +100.3% | -66.7% | -25.2% | +18.9% | -6.3% | -10.2% | +22.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -0.9% | 30.8% | -18.7% | -11.6% | 0.4% | -15.5% | -32.8% | -10.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -1.6% | 34.4% | -22.4% | -13.7% | 0.5% | -44.0% | -625.4% | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -0.8% | 13.4% | -20.9% | -15.1% | 0.5% | -30.3% | -65.9% | -15.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -0.8% | 14.1% | -20.9% | -15.1% | 0.5% | -30.3% | -65.9% | -15.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.7 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 1.8 | 18.1 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 22,550 | 44,756 | 16,712 | 18,478 | 21,978 | 27,588 | 29,505 | 63,265 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Divyluka - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 0.12 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 0.12 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 0.12 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 0.12 |
| 2026-09-05 | 2026-09-07 | 0.12 |
| 2026-08-23 | 2026-09-02 | 0.12 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 0.12 |
| 2026-07-19 | 2026-08-06 | 0.12 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 0.12 |
| 2026-06-16 | 2026-07-12 | 0.12 |
| 2026-05-17 | 2026-06-08 | 0.12 |
| 2026-05-03 | 2026-05-07 | 0.12 |
| 2026-04-20 | 2026-04-29 | 0.12 |
| 2026-03-29 | 2026-04-09 | 0.12 |
| 2026-03-17 | 2026-03-27 | 0.12 |
| 2026-02-18 | 2026-03-09 | 0.12 |
| 2026-01-21 | 2026-02-09 | 0.12 |
| 2025-12-16 | 2025-12-18 | 111.43 |
| 2025-11-18 | 2025-12-15 | 0.83 |
| 2025-10-23 | 2025-11-09 | 0.83 |
| 2025-09-23 | 2025-09-24 | 4.55 |
| 2025-09-16 | 2025-09-22 | 369.99 |
| 2025-09-07 | 2025-09-15 | 4.55 |
| 2025-08-31 | 2025-09-03 | 4.55 |
| 2025-08-19 | 2025-08-29 | 4.55 |
| 2025-07-24 | 2025-08-07 | 4.55 |
| 2025-07-16 | 2025-07-23 | 4.46 |
| 2025-06-17 | 2025-07-07 | 4.46 |
| 2025-06-08 | 2025-06-08 | 4.46 |
| 2025-05-16 | 2025-06-04 | 4.46 |
| 2025-05-04 | 2025-05-11 | 4.46 |
| 2025-04-16 | 2025-04-30 | 4.46 |
| 2025-03-18 | 2025-04-13 | 0.02 |
| 2025-02-18 | 2025-03-09 | 0.02 |
| 2025-01-16 | 2025-02-10 | 0.02 |
| 2025-01-02 | 2025-01-12 | 0.02 |
| 2024-12-22 | 2024-12-31 | 0.02 |
| 2024-12-17 | 2024-12-20 | 0.02 |
| 2024-11-18 | 2024-12-10 | 0.02 |
| 2024-10-16 | 2024-11-11 | 0.02 |
| 2024-09-17 | 2024-10-13 | 0.02 |
| 2024-08-19 | 2024-09-12 | 0.02 |
| 2024-07-24 | 2024-08-12 | 0.02 |
| 2024-04-23 | 2024-05-09 | 5.19 |
| 2024-04-16 | 2024-04-22 | 3.64 |
| 2024-03-18 | 2024-03-26 | 0.63 |
| 2024-02-19 | 2024-03-06 | 0.63 |
| 2024-01-23 | 2024-02-07 | 0.63 |
| 2024-01-16 | 2024-01-22 | 645.58 |
| 2023-11-16 | 2024-01-07 | 0.07 |
| 2023-10-30 | 2023-11-05 | 0.07 |
| 2023-10-25 | 2023-10-25 | 0.07 |
| 2023-08-17 | 2023-09-10 | 9.53 |
| 2022-07-18 | 2022-07-19 | 747.53 |
| 2022-05-17 | 2022-06-12 | 0.04 |
| 2022-04-25 | 2022-05-09 | 0.04 |
| 2022-02-17 | 2022-02-20 | 24.30 |
Divyluka - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-10-24 | 2025-10-24 | 0.2 |
| 2025-10-23 | 2025-10-23 | 1.57 |
| 2025-10-15 | 2025-10-22 | 1.65 |
| 2025-09-30 | 2025-10-14 | 0.28 |
| 2025-09-28 | 2025-09-29 | 264.0 |
| 2025-09-13 | 2025-09-23 | 1.35 |
| 2025-08-01 | 2025-08-09 | 1.35 |
| 2025-07-28 | 2025-07-28 | 1946.98 |
| 2025-04-28 | 2025-04-28 | 272.51 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Divyluka, UAB (kodas 302661786) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė gavo 126,5 tūkst. EUR pajamų, o tai yra 22,5% daugiau nei 2024 m. ir 10,1% daugiau nei prieš dvejus metus. Grynasis nuostolis siekė 19,2 tūkst. EUR: jis sumažėjo nuo 68,1 tūkst. EUR 2024 m. ir 34,8 tūkst. EUR 2023 m., todėl veiklos rezultatas išliko neigiamas, tačiau nuostolis ryškiai sumažėjo. 2025 m. pelno marža buvo -15,2%. Metų pabaigoje turto vertė sudarė 176,6 tūkst. EUR, iš jų ilgalaikis turtas – 127,9 tūkst. EUR, trumpalaikis – 48,6 tūkst. EUR. Įsipareigojimai siekė 184,9 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas buvo -8,3 tūkst. EUR. Dėl neigiamo nuosavo kapitalo skolos rodiklius ir ROE vertinti ribotai, tačiau ROA siekė -10,9%, o turto apyvartumas – 0,72 karto. Esant darbuotojų duomenims, pajamos vienam darbuotojui sudarė 63,3 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – -9,6 tūkst. EUR, rodydamas nedidelį veiklos mastą ir vis dar neigiamą pelningumą.