Ginerda Logistics, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 15 m. 0 mėn.

Ginerda Logistics - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 400,576 454,349 387,057 357,060 599,058 801,874 292,725 104,578
Pelnas prieš apmokestinimą 11,252 6,683 2,628 -6,797 94,094 233,546 -66,532 -35,137
Grynasis pelnas 9,564 5,681 2,234 -6,797 79,980 198,110 -66,532 -35,137
Nuosavas kapitalas 83,691 90,374 91,606 84,809 178,903 272,898 206,366 171,229
Įsipareigojimai 161,808 162,738 139,926 85,695 102,259 145,241 -56,028 659
Ilgalaikis turtas 88,610 100,499 64,457 68,326 68,457 82,175 63,137 35,500
Trumpalaikis turtas 156,889 152,613 167,075 102,178 212,705 335,964 87,201 136,388
Turtas viso 245,499 253,112 231,532 170,504 281,162 418,139 150,338 171,888
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 26,586 80,128 17,146
Soc. draudimo įmokos - - - - - 25,324 21,476 -
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y -11.3% +13.4% -14.8% -7.8% +67.8% +33.9% -63.5% -64.3%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 3.9% 2.2% 1.0% -4.0% 28.4% 47.4% -44.3% -20.4%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 11.4% 6.3% 2.4% -8.0% 44.7% 72.6% -32.2% -20.5%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 2.4% 1.3% 0.6% -1.9% 13.4% 24.7% -22.7% -33.6%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 2.8% 1.5% 0.7% -1.9% 15.7% 29.1% -22.7% -33.6%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 1.9 1.8 1.5 1.0 0.6 0.5 - 0.0
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 48,555 45,435 38,706 37,585 71,887 95,272 48,788 34,859

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Ginerda Logistics - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2025-12-16 2025-12-22 806.91
2025-11-20 2025-12-15 0.49
2025-11-18 2025-11-19 932.51
2025-10-23 2025-11-17 0.49
2025-10-16 2025-10-20 935.07
2025-07-16 2025-07-21 925.96
2025-06-17 2025-06-18 937.57
2025-06-11 2025-06-16 2.02
2025-06-08 2025-06-09 2.02
2025-05-16 2025-06-04 2.02
2025-05-04 2025-05-13 2.02
2025-04-24 2025-04-29 2.02
2025-03-18 2025-03-24 936.20
2025-02-18 2025-03-17 0.38
2025-01-22 2025-02-12 0.38
2024-11-18 2024-12-16 2.35
2024-10-24 2024-11-14 2.35
2024-07-16 2024-07-18 2030.08
2024-06-18 2024-07-15 2.27
2024-05-16 2024-06-13 2.27
2024-04-23 2024-05-14 2.27
2023-11-16 2023-12-14 13.13
2023-10-30 2023-11-13 13.13
2023-05-16 2023-06-14 0.99
2023-05-02 2023-05-14 0.99
2023-04-27 2023-04-28 0.99
2023-04-25 2023-04-25 0.99
2023-02-17 2023-02-26 256.38
2022-09-16 2022-09-18 1355.96
2022-06-16 2022-06-19 1467.13
2022-04-19 2022-04-21 1649.75
2022-03-16 2022-03-17 2298.85
2022-01-28 2022-02-24 1.69
2022-01-18 2022-01-24 46.90

Ginerda Logistics - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2025-06-11 2025-06-11 769.22
2025-06-10 2025-06-10 714.0
2025-03-26 2025-03-26 18.08
2025-03-23 2025-03-25 7246.98
2025-03-22 2025-03-22 8864.15
2025-03-20 2025-03-21 9483.41
2025-02-28 2025-03-19 0.03
2025-02-27 2025-02-27 388.3
2025-02-26 2025-02-26 2.89
2025-02-13 2025-02-13 385.41
2025-01-24 2025-01-27 3.0
2024-12-23 2024-12-27 2.54
2024-12-17 2024-12-17 695.49

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Ginerda Logistics, UAB (kodas 302681671) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m., t. y. naujausiais finansiniais metais, bendrovė gavo 104,6 tūkst. Eur pajamų ir patyrė 35,1 tūkst. Eur grynąjį nuostolį, todėl pelno marža siekė -33,6%. Rezultatai pablogėjo, palyginti su 2024 m., kai pajamos sudarė 292,7 tūkst. Eur, o grynasis nuostolis buvo 66,5 tūkst. Eur, po pelningų 2023 m., kai pajamos siekė 801,9 tūkst. Eur, o grynasis pelnas sudarė 198,1 tūkst. Eur. Per dvejus metus pajamos sumažėjo 87,0%, rodydamos ryškų veiklos masto sumažėjimą. 2025 m. pabaigoje balanse buvo 171,9 tūkst. Eur turto, 171,2 tūkst. Eur nuosavo kapitalo ir 659 Eur įsipareigojimų, todėl nuosavo kapitalo dalis sudarė 99,6%. Nuosavo kapitalo grąža buvo -20,5%, turto grąža -20,4%, o turto apyvartumas – 0,61 karto. Pajamos vienam darbuotojui siekė 34,9 tūkst. Eur, o nuostolis vienam darbuotojui – 11,7 tūkst. Eur.