Autostiklas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 71,967 | 67,443 | 55,964 | 90,305 | 110,215 | 93,631 | 130,414 | 112,827 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -8,562 | 4,432 | -5,063 | 3,130 | 609 | -12,373 | 2,051 | 1,608 |
| Grynasis pelnas | -8,562 | 4,432 | -5,063 | 3,130 | 609 | -12,373 | 2,051 | 1,608 |
| Nuosavas kapitalas | -15,097 | -10,665 | -15,729 | -12,599 | 4,723 | -7,650 | -5,599 | -3,991 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 10,666 | 25,945 | 24,026 | 20,514 |
| Ilgalaikis turtas | 2,563 | 2,006 | 3,306 | 2,629 | 1,951 | 1,274 | 596 | 371 |
| Trumpalaikis turtas | 8,799 | 10,127 | 9,851 | 17,068 | 13,438 | 17,021 | 17,831 | 16,152 |
| Turtas viso | 11,362 | 12,133 | 13,157 | 19,697 | 15,389 | 18,295 | 18,427 | 16,523 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 303 | 5,294 | 4,496 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -19.2% | -6.3% | -17.0% | +61.4% | +22.0% | -15.0% | +39.3% | -13.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -75.4% | 36.5% | -38.5% | 15.9% | 4.0% | -67.6% | 11.1% | 9.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | 12.9% | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -11.9% | 6.6% | -9.0% | 3.5% | 0.6% | -13.2% | 1.6% | 1.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -11.9% | 6.6% | -9.0% | 3.5% | 0.6% | -13.2% | 1.6% | 1.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | 2.3 | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 41,124 | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Autostiklas - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2023-07-20 | 2023-07-31 | 1418.27 |
| 2023-07-19 | 2023-07-19 | 1678.99 |
Autostiklas - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-11-21 | 2025-11-21 | 25.98 |
| 2025-02-27 | 2025-02-27 | 0.02 |
| 2025-02-23 | 2025-02-24 | 34.48 |
| 2025-02-20 | 2025-02-22 | 34.44 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Autostiklas, MB (kodas 302934797) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 m. pajamos siekė 112,8 tūkst. EUR ir, palyginti su 2024 m., sumažėjo 13,5 proc., kai buvo pasiekta 130,4 tūkst. EUR apyvarta. Per laikotarpį nuo 2023 m. iki 2025 m. pajamos padidėjo 20,5 proc., todėl matomas augimas ir vėlesnis nuosaikus sumažėjimas. 2025 m. grynasis pelnas sudarė 1,6 tūkst. EUR ir buvo kiek mažesnis nei 2024 m. uždirbti 2,1 tūkst. EUR, o 2023 m. bendrovė patyrė 12,4 tūkst. EUR nuostolį. 2025 m. pelno marža siekė 1,4 proc., palyginti su 1,6 proc. 2024 m. Metų pabaigoje turtas sudarė 16,5 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas išliko neigiamas – 4,0 tūkst. EUR, o įsipareigojimai siekė 20,5 tūkst. EUR. Balansas per metus susitraukė: tiek turtas, tiek įsipareigojimai buvo mažesni nei 2024 m. Turto apyvartumas 2025 m. siekė 6,83 karto, rodydamas gana aukštą pajamų generavimą iš turimo turto.