Smalux, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 13 m. 3 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Smalux, MB
Įmonės kodas
303097018
Registracijos adresas
Lazdijai, Turistų g. 50, LT-67102
Registracijos data
2013-07-08
Įmonės amžius: 13 m. 3 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Naujų pastatų statyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Smalux"
Įmonės kodas: 303097018
Adresas: Lazdijai, Turistų g. 50, LT-67102
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Smalux, MB (įmonės kodas 303097018) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2013 m. Tai mikro dydžio Lietuvos kapitalo įmonė, valdoma tik vadovo ir veikianti nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje. Bendrovės buveinė yra Lazdijuose, Turistų g. 50, LT-67102, Lazdijų r. sav., Alytaus apskr. Įmonės EVRK kodas F.41.00.10, veikla – naujų pastatų statyba.
Finansiškai Smalux 2025 m. gavo 36,3 tūkst. EUR pajamų, kai 2024 m. jos siekė 29,2 tūkst. EUR, o 2023 m. – 35,9 tūkst. EUR. 2025 m. pajamos, palyginti su 2024 m., augo 24,6 %, o per dvejus metus padidėjo 1,3 %. Grynasis pelnas 2025 m. padidėjo iki 6,0 tūkst. EUR, palyginti su 114 EUR 2024 m. ir 87 EUR 2023 m., o pelningumo marža siekė 16,5 %. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 17,2 tūkst. EUR, įsipareigojimai sumažėjo iki 646 EUR, todėl balansas išliko labai stipriai finansuojamas nuosavu kapitalu. 2025 m. turto suma sudarė 17,9 tūkst. EUR, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,04, o turto apyvartumas – 2,03 karto.
Finansiškai Smalux 2025 m. gavo 36,3 tūkst. EUR pajamų, kai 2024 m. jos siekė 29,2 tūkst. EUR, o 2023 m. – 35,9 tūkst. EUR. 2025 m. pajamos, palyginti su 2024 m., augo 24,6 %, o per dvejus metus padidėjo 1,3 %. Grynasis pelnas 2025 m. padidėjo iki 6,0 tūkst. EUR, palyginti su 114 EUR 2024 m. ir 87 EUR 2023 m., o pelningumo marža siekė 16,5 %. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 17,2 tūkst. EUR, įsipareigojimai sumažėjo iki 646 EUR, todėl balansas išliko labai stipriai finansuojamas nuosavu kapitalu. 2025 m. turto suma sudarė 17,9 tūkst. EUR, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,04, o turto apyvartumas – 2,03 karto.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Smalux, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Smalux, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.