Smalux, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 13 m. 3 mėn.

Smalux - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 35,938 27,438 30,199 35,227 23,316 35,864 29,161 36,346
Pelnas prieš apmokestinimą 1,650 597 609 129 22 92 120 5,996
Grynasis pelnas 1,567 567 579 123 21 87 114 5,996
Nuosavas kapitalas 10,115 10,682 11,261 11,384 11,405 11,492 11,606 17,242
Įsipareigojimai - - - 473 459 6,688 4,772 646
Ilgalaikis turtas 9,717 7,067 4,417 1,767 0 0 9,445 7,778
Trumpalaikis turtas 11,119 6,939 7,081 10,090 11,864 18,180 6,933 10,110
Turtas viso 20,836 14,006 11,498 11,857 11,864 18,180 16,378 17,888
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 15 21 21
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y -0.2% -23.7% +10.1% +16.6% -33.8% +53.8% -18.7% +24.6%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 7.5% 4.0% 5.0% 1.0% 0.2% 0.5% 0.7% 33.5%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 15.5% 5.3% 5.1% 1.1% 0.2% 0.8% 1.0% 34.8%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 4.4% 2.1% 1.9% 0.3% 0.1% 0.2% 0.4% 16.5%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 4.6% 2.2% 2.0% 0.4% 0.1% 0.3% 0.4% 16.5%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - - 0.0 0.0 0.6 0.4 0.0
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - - - - - - -

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Smalux - Sodros skolos

Įmonė skolų Sodrai neturėjo

Smalux - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-03-27 2026-04-01 21.0

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Smalux, MB (kodas 303097018) yra mažoji bendrija, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 m. bendrovė gavo 36,3 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 6,0 tūkst. EUR grynojo pelno, todėl grynojo pelningumo marža siekė 16,5%. Tai buvo ryškus pagerėjimas, palyginti su 2024 m., kai pajamos sudarė 29,2 tūkst. EUR, o grynasis pelnas – 114 EUR, taip pat su 2023 m., kai pajamos siekė 35,9 tūkst. EUR, o grynasis pelnas – 87 EUR. 2025 m. pajamos per metus padidėjo 24,6%, o palyginti su 2023 m. buvo 1,3% didesnės. Balansas išliko labai konservatyvus: 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 17,9 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 17,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 646 EUR. Nuosavo kapitalo dalis siekė 96,4%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,04, turto apyvartumas – 2,03 karto, ROE – 34,8%, o ROA – 33,5%.