Vilniaus ąžuolas, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 12 m. 11 mėn.

Vilniaus ąžuolas - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 4,533 21,471 22,225 4,519 9,317 17,037 14,990 20,963
Pelnas prieš apmokestinimą 376 2,492 9,364 165 447 190 478 389
Grynasis pelnas 214 2,366 8,896 157 423 180 468 389
Nuosavas kapitalas 11,902 14,268 23,165 23,460 23,883 24,073 24,542 24,922
Įsipareigojimai - - 12,822 6,706 5,625 13,738 20,869 12,638
Ilgalaikis turtas 0 0 0 0 0 0 120 49
Trumpalaikis turtas 15,905 14,662 35,987 30,166 29,508 37,811 45,291 37,511
Turtas viso 15,905 14,662 35,987 30,166 29,508 37,811 45,411 37,560
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 270 300 498
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y -16.6% +373.7% +3.5% -79.7% +106.2% +82.9% -12.0% +39.8%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 1.3% 16.1% 24.7% 0.5% 1.4% 0.5% 1.0% 1.0%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 1.8% 16.6% 38.4% 0.7% 1.8% 0.7% 1.9% 1.6%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 4.7% 11.0% 40.0% 3.5% 4.5% 1.1% 3.1% 1.9%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 8.3% 11.6% 42.1% 3.7% 4.8% 1.1% 3.2% 1.9%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - 0.6 0.3 0.2 0.6 0.9 0.5
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 2,267 10,736 11,113 2,260 4,659 8,519 7,495 10,482

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Vilniaus ąžuolas - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2022-10-26 2022-10-27 40.66
2022-10-18 2022-10-19 40.66
2021-11-16 2021-11-18 6.99

Vilniaus ąžuolas - VMI nepriemokos

2026-10-07 dienos įmonės Vilniaus ąžuolas pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-09-17 2026-10-07 0.48
2026-08-19 2026-09-16 0.18
2026-08-18 2026-08-18 30.12
2026-07-19 2026-08-17 0.51
2026-06-18 2026-07-07 0.5
2026-05-18 2026-06-17 0.48
2026-04-19 2026-05-14 0.17
2026-03-19 2026-04-15 0.16
2026-03-17 2026-03-18 30.03
2026-01-15 2026-03-16 0.42
2026-01-13 2026-01-14 109.3
2025-12-17 2026-01-12 0.3
2025-11-20 2025-12-16 0.36
2025-11-18 2025-11-19 86.04
2025-09-16 2025-10-11 0.14
2025-08-21 2025-09-15 0.19
2025-08-15 2025-08-20 25.51
2025-07-13 2025-08-14 0.11
2025-07-11 2025-07-20 26.67
2025-06-19 2025-06-25 8.11
2025-06-15 2025-06-18 0.11
2025-06-14 2025-06-14 26.84
2025-05-19 2025-06-13 0.17
2025-05-17 2025-05-18 25.56
2025-04-17 2025-05-16 0.16
2025-04-16 2025-04-16 25.58
2025-03-19 2025-04-15 0.18
2025-01-19 2025-02-18 0.17
2024-12-14 2025-01-15 0.11
2024-12-12 2024-12-12 26.13
2024-11-17 2024-12-11 0.14
2024-10-13 2024-10-16 23.73

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Vilniaus ąžuolas, MB (kodas 303192587) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 m. bendrovės pajamos padidėjo iki 21,0 tūkst. EUR, tai yra 39,9% daugiau nei pernai ir 23,0% daugiau nei prieš dvejus metus. 2025 m. grynasis pelnas sudarė 389 EUR, palyginti su 468 EUR 2024 m. ir 180 EUR 2023 m., todėl veikla išliko pelninga, nors pajamos svyravo. 2025 m. pelno marža buvo 1,9%, mažesnė nei 2024 m. (3,1%), bet didesnė nei 2023 m. (1,1%). Balansas išliko gana stabilus: 2025 m. pabaigoje turtas siekė 37,6 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 24,9 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 12,6 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 66,3%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,51, rodantis gana konservatyvią kapitalo struktūrą. Turto apyvartumas siekė 0,56 karto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 10,5 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 194 EUR.