M. Beinario, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 12 m. 11 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
M. Beinario, MB
Įmonės kodas
303195131
PVM kodas
LT100008195615
Registracijos adresas
Jurbarkas, Vasaros g. 16, LT-74211
Registracijos data
2013-11-26
Įmonės amžius: 12 m. 11 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Krovininis kelių transportas
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
M. Beinario MB
Įmonės kodas: 303195131
Adresas: Jurbarkas, Vasaros g. 16, LT-74211
PVM mokėtojo kodas: LT100008195615
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
M. Beinario, MB (įmonės kodas 303195131) yra veikianti privati mažoji bendrija, registruota 2013 m. Įmonė veikia nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, yra privačios nuosavybės ir priskiriama mikro įmonei; valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Pagrindinė veikla – krovininis kelių transportas (EVRK H.49.41.00). Įmonės buveinė yra Jurbarke, Vasaros g. 16, Jurbarko r. sav., Tauragės apskr.
2025 finansiniais metais įmonė gavo 96,2 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 536 EUR grynojo pelno, o pelno marža siekė 0,6%. Pajamos buvo šiek tiek didesnės nei 2024 m. ir gerokai viršijo 2023 m. lygį. Tuo pačiu laikotarpiu nuosavas kapitalas sudarė 47,5 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 18,4 tūkst. EUR, o turtas – 62,9 tūkst. EUR. Naujausi finansiniai rodikliai rodo 1,1% nuosavo kapitalo grąžą ir 0,8% turto grąžą.
Darbuotojų skaičius so far in 2026 vidutiniškai siekė 3, palyginti su 2 darbuotojais 2024 ir 2025 m. bei 1 darbuotoju 2023 m.
2025 finansiniais metais įmonė gavo 96,2 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 536 EUR grynojo pelno, o pelno marža siekė 0,6%. Pajamos buvo šiek tiek didesnės nei 2024 m. ir gerokai viršijo 2023 m. lygį. Tuo pačiu laikotarpiu nuosavas kapitalas sudarė 47,5 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 18,4 tūkst. EUR, o turtas – 62,9 tūkst. EUR. Naujausi finansiniai rodikliai rodo 1,1% nuosavo kapitalo grąžą ir 0,8% turto grąžą.
Darbuotojų skaičius so far in 2026 vidutiniškai siekė 3, palyginti su 2 darbuotojais 2024 ir 2025 m. bei 1 darbuotoju 2023 m.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie M. Beinario, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie M. Beinario, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.