M. Beinario, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 12 m. 11 mėn.

M. Beinario - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 46,401 58,961 72,853 65,563 39,315 37,371 95,666 96,162
Pelnas prieš apmokestinimą 3,880 4,201 10,845 3,880 2,040 2,319 591 574
Grynasis pelnas 3,685 3,991 10,203 3,686 2,040 2,319 561 536
Nuosavas kapitalas 22,985 27,186 37,389 47,523 47,523 46,410 39,770 47,537
Įsipareigojimai - - - - 24,225 45,463 73,090 18,431
Ilgalaikis turtas 6,818 3,950 9,499 20,005 13,160 14,707 10,321 25,370
Trumpalaikis turtas 18,330 37,027 44,777 54,115 58,588 77,166 102,539 37,515
Turtas viso 25,148 40,977 54,276 74,120 71,748 91,873 112,860 62,885
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 1,632 6,593 4,821
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - +27.1% +23.6% -10.0% -40.0% -4.9% +156.0% +0.5%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 14.7% 9.7% 18.8% 5.0% 2.8% 2.5% 0.5% 0.9%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 16.0% 14.7% 27.3% 7.8% 4.3% 5.0% 1.4% 1.1%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 7.9% 6.8% 14.0% 5.6% 5.2% 6.2% 0.6% 0.6%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 8.4% 7.1% 14.9% 5.9% 5.2% 6.2% 0.6% 0.6%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - - - 0.5 1.0 1.8 0.4
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 46,401 54,427 67,251 60,522 36,292 20,385 47,833 48,081

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

M. Beinario - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-09-05 2026-09-10 0.97
2026-08-23 2026-09-02 0.97
2026-08-18 2026-08-19 0.97
2026-07-23 2026-08-13 0.97
2026-06-16 2026-06-22 451.95
2025-12-16 2025-12-16 353.39
2025-11-18 2025-12-15 101.80
2023-07-19 2023-07-20 907.19

M. Beinario - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2025-08-08 2025-08-22 0.28
2025-08-01 2025-08-07 168.18
2025-04-16 2025-04-26 1.33
2025-04-02 2025-04-15 1.14
2025-03-30 2025-04-01 704.6
2025-03-02 2025-03-29 0.03
2025-02-28 2025-02-28 87.9
2024-12-18 2024-12-22 1.3
2024-12-17 2024-12-17 0.68
2024-12-03 2024-12-16 1.3
2024-12-01 2024-12-02 0.9
2024-11-28 2024-11-30 0.58
2024-11-01 2024-11-26 0.58
2024-10-01 2024-10-13 8.32

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
M. Beinario, MB (įmonės kodas 303195131) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. finansiniais metais bendrovė gavo €96.2K pajamų, šiek tiek daugiau nei €95.7K 2024 m., todėl apyvarta išliko stabili po ryškaus augimo nuo €37.4K 2023 m. Per dvejus metus pajamos padidėjo 157.3%. 2025 m. grynasis pelnas siekė €536, palyginti su €561 2024 m. ir €2.3K 2023 m., o pelno marža 2024 ir 2025 m. sudarė 0.6%. 2025 m. balanse užfiksuota €62.9K turto, €47.5K nuosavo kapitalo ir €18.4K įsipareigojimų. Nuosavas kapitalas sudarė 75.6% turto, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.39. Turto apyvartumas siekė 1.53 karto, nuosavo kapitalo grąža – 1.1%, o turto grąža – 0.8%. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €48.1K, o pelnas vienam darbuotojui – €268, todėl pelningumas išliko kuklus.