Delca invest, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 12 m. 8 mėn.

Delca invest - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 2,340,670 3,640,217 4,500,732 5,299,261 5,989,163 6,354,856 7,084,116 8,132,709
Pelnas prieš apmokestinimą -410,988 772,888 396,252 381,314 411,999 93,781 306,223 455,844
Grynasis pelnas -410,988 772,888 396,252 381,314 411,999 93,781 306,223 455,844
Nuosavas kapitalas 580,364 1,353,252 1,749,504 2,130,818 2,542,817 2,636,598 2,942,821 3,398,665
Įsipareigojimai 5,453,951 4,970,842 5,933,096 6,000,814 6,416,014 6,246,119 6,089,833 6,329,139
Ilgalaikis turtas 5,702,660 5,817,839 6,963,648 7,332,412 7,595,713 7,689,412 7,690,837 8,415,128
Trumpalaikis turtas 328,724 521,892 723,850 800,070 1,360,086 1,191,313 1,340,936 1,311,490
Turtas viso 6,031,384 6,339,731 7,687,498 8,132,482 8,955,799 8,880,725 9,031,773 9,726,618
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 707,915 867,920 1,089,730
Soc. draudimo įmokos - - - - - 231,931 270,829 327,866
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y +87.7% +55.5% +23.6% +17.7% +13.0% +6.1% +11.5% +14.8%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -6.8% 12.2% 5.2% 4.7% 4.6% 1.1% 3.4% 4.7%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. -70.8% 57.1% 22.6% 17.9% 16.2% 3.6% 10.4% 13.4%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -17.6% 21.2% 8.8% 7.2% 6.9% 1.5% 4.3% 5.6%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -17.6% 21.2% 8.8% 7.2% 6.9% 1.5% 4.3% 5.6%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 9.4 3.7 3.4 2.8 2.5 2.4 2.1 1.9
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 62,557 85,151 94,256 103,400 102,088 97,767 103,042 109,409

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Delca invest - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2025-10-23 2025-10-27 0.08
2023-05-02 2023-05-14 23.64
2023-04-26 2023-04-28 23.64
2023-02-17 2023-02-20 15773.78
2022-09-16 2022-09-19 126.13
2022-07-18 2022-07-28 874.54

Delca invest - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-04-14 2026-04-14 847.57
2026-02-18 2026-02-18 51759.51
2026-02-14 2026-02-17 58795.83
2026-02-03 2026-02-13 74927.03
2026-01-30 2026-02-02 74849.23
2026-01-29 2026-01-29 74829.78
2025-11-07 2025-11-09 4.29
2025-05-09 2025-05-13 0.06
2025-04-09 2025-04-09 107.23
2025-04-08 2025-04-08 118.08
2025-02-25 2025-02-25 336.0
2025-02-21 2025-02-24 2.0
2025-02-06 2025-02-06 4527.58
2024-10-28 2024-11-23 0.7
2024-09-29 2024-10-16 0.7

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Delca invest, UAB (kodas 303251135) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė gavo 8,13 mln. Eur pajamų ir uždirbo 455,8 tūkst. Eur grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,6%. Per pastaruosius trejus metus veiklos rezultatai nuosekliai gerėjo: pajamos padidėjo nuo 6,35 mln. Eur 2023 m. iki 7,08 mln. Eur 2024 m. ir 8,13 mln. Eur 2025 m., o grynasis pelnas išaugo nuo 93,8 tūkst. Eur iki 306,2 tūkst. Eur ir galiausiai iki 455,8 tūkst. Eur. Balansas taip pat augo – 2025 m. turtas sudarė 9,73 mln. Eur, palyginti su 8,88 mln. Eur 2023 m. Nuosavas kapitalas siekė 3,40 mln. Eur, įsipareigojimai – 6,33 mln. Eur, todėl skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 1,86, o nuosavo kapitalo dalis – 34,9%. 2025 m. nuosavo kapitalo grąža siekė 13,4%, turto grąža – 4,7%, turto apyvartumas buvo 0,84 karto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 109,9 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui – 6,2 tūkst. Eur.