Autorestadas, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 12 m. 7 mėn.

Autorestadas - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 5,287 4,889 4,588 8,540 8,028 9,405 13,363 10,755
Pelnas prieš apmokestinimą -355 2,119 1,169 2,008 136 2,396 4,134 2,943
Grynasis pelnas -355 2,029 1,111 1,908 129 2,274 3,927 2,796
Nuosavas kapitalas 2,814 4,843 5,954 7,862 7,990 10,264 13,191 14,987
Įsipareigojimai - - - - 358 699 207 678
Ilgalaikis turtas 0 0 0 0 0 0 0 0
Trumpalaikis turtas 2,853 4,865 5,954 8,081 8,348 10,963 13,398 15,665
Turtas viso 2,853 4,865 5,954 8,081 8,348 10,963 13,398 15,665
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 17 137 207
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y -25.5% -7.5% -6.2% +86.1% -6.0% +17.2% +42.1% -19.5%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -12.4% 41.7% 18.7% 23.6% 1.5% 20.7% 29.3% 17.8%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. -12.6% 41.9% 18.7% 24.3% 1.6% 22.2% 29.8% 18.7%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -6.7% 41.5% 24.2% 22.3% 1.6% 24.2% 29.4% 26.0%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -6.7% 43.3% 25.5% 23.5% 1.7% 25.5% 30.9% 27.4%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - - - 0.0 0.1 0.0 0.0
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 5,287 4,889 4,588 8,540 8,028 9,405 13,363 10,755

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Autorestadas - Sodros skolos

Praeitos darbo dienos įmonės Autorestadas pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 80 €

Nuo Iki Skola, €
2026-10-07 2026-10-10 80.48
2026-10-03 2026-10-05 80.48
2026-09-20 2026-09-21 88.51
2026-09-05 2026-09-17 88.51
2026-09-01 2026-09-02 88.51
2026-08-23 2026-08-31 8.03
2026-08-01 2026-08-22 80.48
2026-07-01 2026-07-31 168.99
2026-06-02 2026-06-30 88.51
2026-06-01 2026-06-01 8.03
2026-05-03 2026-05-31 80.48
2026-04-01 2026-04-30 283.55
2026-03-03 2026-03-31 203.07
2026-02-03 2026-03-02 122.59
2026-01-01 2026-02-02 42.11
2024-12-17 2024-12-20 194.05
2024-12-03 2024-12-16 192.59
2024-11-18 2024-12-02 128.09
2024-11-04 2024-11-17 126.63
2024-10-16 2024-11-03 62.13
2024-10-01 2024-10-15 60.67
2024-09-03 2024-09-11 59.21

Autorestadas - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2025-06-19 2026-06-02 0.85
2025-06-05 2025-06-14 0.85
2024-12-21 2025-06-04 0.32
2024-12-17 2024-12-20 1.12
2024-06-26 2024-12-16 0.32

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Autorestadas, MB (įmonės kodas 303262110) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m., t. y. paskutiniais ataskaitiniais metais, įmonė gavo 10,8 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 2,8 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 26,0%. Pajamos, palyginti su 2024 m. piku, sumažėjo 19,5%, tačiau išliko didesnės nei 2023 m. lygis – 9,4 tūkst. EUR, todėl per dvejus metus matomas 14,3% augimas. Pelno dinamika buvo panaši: nuo 2,3 tūkst. EUR 2023 m. iki 3,9 tūkst. EUR 2024 m., o 2025 m. – iki 2,8 tūkst. EUR. Balansas išliko itin konservatyvus: 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 15,7 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 15,0 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 678 EUR. Nuosavas kapitalas sudarė 95,7% turto, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,05. Nuosavo kapitalo grąža siekė 18,7%, turto grąža – 17,9%, o pajamos vienam darbuotojui buvo 10,8 tūkst. EUR.