Pravaža, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 12 m. 2 mėn.

Pravaža - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 12,265 22,352 29,004 32,750 34,235 30,655 30,141 29,914
Pelnas prieš apmokestinimą 2,115 8,450 15,339 12,694 11,801 12,568 12,726 13,500
Grynasis pelnas 2,115 8,450 15,339 12,694 11,801 12,568 12,726 13,500
Nuosavas kapitalas 17,478 25,964 41,302 54,000 65,801 77,022 89,748 103,248
Įsipareigojimai - - - - 10,519 12,233 14,241 16,001
Ilgalaikis turtas 834 311 -72 6,599 4,746 2,849 998 649
Trumpalaikis turtas 18,457 29,633 46,231 55,795 71,574 86,406 102,991 118,600
Turtas viso 19,291 29,944 46,159 62,394 76,320 89,255 103,989 119,249
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 3,616 3,458 3,259
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y -17.1% +82.2% +29.8% +12.9% +4.5% -10.5% -1.7% -0.8%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 11.0% 28.2% 33.2% 20.3% 15.5% 14.1% 12.2% 11.3%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 12.1% 32.5% 37.1% 23.5% 17.9% 16.3% 14.2% 13.1%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 17.2% 37.8% 52.9% 38.8% 34.5% 41.0% 42.2% 45.1%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 17.2% 37.8% 52.9% 38.8% 34.5% 41.0% 42.2% 45.1%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - - - 0.2 0.2 0.2 0.2
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - - - - - - -

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Pravaža - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2025-03-14 2025-03-31 7.96
2024-12-03 2024-12-31 19.91
2024-06-04 2024-06-30 102.86
2023-07-19 2023-07-31 857.85
2022-12-23 2022-12-31 892.26
2022-08-02 2022-08-31 11.53
2022-05-03 2022-06-30 58.41
2022-04-01 2022-04-30 28.32

Pravaža - VMI nepriemokos

Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Pravaža, MB (kodas 303369906) yra Mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. Naujausiais 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 29,9 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 13,5 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 45,1%. Pajamos per metus sumažėjo 0,8%, o palyginti su 2023 metais buvo 2,4% mažesnės, todėl apyvartos dinamika išliko stabili, bet nedidelė. Tuo pat metu pelnas nuosekliai augo: 2023 metais jis siekė 12,6 tūkst. EUR, 2024 metais 12,7 tūkst. EUR, o 2025 metais padidėjo iki 13,5 tūkst. EUR. Balansas taip pat plėtėsi: turtas didėjo nuo 89,3 tūkst. EUR 2023 metais iki 104,0 tūkst. EUR 2024 metais ir 119,2 tūkst. EUR 2025 metais. Nuosavas kapitalas sudarė 103,2 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 16,0 tūkst. EUR, todėl nuosavo kapitalo dalis siekė 86,6%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,15. Nuosavo kapitalo grąža siekė 13,1%, turto grąža – 11,3%, o turto apyvartumas buvo 0,25 karto.