Klimaservisas, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 11 m. 4 mėn.

Klimaservisas - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 67,871 44,034 34,487 40,798 201,670 104,149 71,630 104,994
Pelnas prieš apmokestinimą 1,679 -37,110 11,017 1,500 13,799 1,269 20,526 21,022
Grynasis pelnas 1,621 -37,110 11,017 1,500 13,799 1,269 20,289 20,239
Nuosavas kapitalas 63,485 26,375 37,392 38,892 52,691 53,960 74,249 89,098
Įsipareigojimai 32,455 46,476 49,483 79,130 105,929 211,136 216,909 295,905
Ilgalaikis turtas 13,492 7,670 6,084 13,577 44,473 95,067 79,124 119,238
Trumpalaikis turtas 81,577 64,708 80,472 103,805 112,855 167,260 209,299 265,614
Turtas viso 95,069 72,378 86,556 117,382 157,328 262,327 288,423 384,852
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 1,023 770 -
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y +22.7% -35.1% -21.7% +18.3% +394.3% -48.4% -31.2% +46.6%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 1.7% -51.3% 12.7% 1.3% 8.8% 0.5% 7.0% 5.3%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 2.6% -140.7% 29.5% 3.9% 26.2% 2.4% 27.3% 22.7%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 2.4% -84.3% 31.9% 3.7% 6.8% 1.2% 28.3% 19.3%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 2.5% -84.3% 31.9% 3.7% 6.8% 1.2% 28.7% 20.0%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 0.5 1.8 1.3 2.0 2.0 3.9 2.9 3.3
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 22,012 10,568 8,622 13,988 67,223 34,716 23,877 34,052

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Klimaservisas - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-05-21 2026-05-24 191.61
2026-05-17 2026-05-17 116.90
2026-03-27 2026-03-27 197.56
2026-03-17 2026-03-18 197.56
2025-03-18 2025-03-23 100.34
2024-07-16 2024-07-17 99.62
2024-06-18 2024-06-18 124.05
2024-04-16 2024-04-16 92.78
2023-12-18 2023-12-27 65.24
2023-08-17 2023-08-17 149.35
2022-04-19 2022-04-19 223.58
2021-10-18 2021-10-18 221.63

Klimaservisas - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-04-09 2026-04-15 0.22
2025-06-12 2025-06-12 103.03
2025-06-11 2025-06-11 102.22
2025-05-29 2025-06-05 266.18
2025-05-28 2025-05-28 368.4

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Klimaservisas, UAB (įmonės kodas 304063079) yra uždaroji akcinė bendrovė, veikianti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros srityje. 2025 m. pajamos siekė 105,0 tūkst. EUR, t. y. augo 46,6 % palyginti su 71,6 tūkst. EUR 2024 m. ir buvo šiek tiek didesnės nei 104,1 tūkst. EUR 2023 m. Grynasis pelnas 2025 m. sudarė 20,2 tūkst. EUR, iš esmės atitiko 2024 m. 20,3 tūkst. EUR rezultatą ir buvo gerokai didesnis nei 1,3 tūkst. EUR 2023 m., o pelno marža siekė 19,3 % po 28,3 % 2024 m. ir 1,2 % 2023 m. Nuosavas kapitalas 2025 m. padidėjo iki 89,1 tūkst. EUR, palyginti su 74,2 tūkst. EUR 2024 m. ir 54,0 tūkst. EUR 2023 m. Turtas išaugo iki 384,9 tūkst. EUR, iš jų trumpalaikis turtas sudarė 265,6 tūkst. EUR, o ilgalaikis turtas – 119,2 tūkst. EUR. Įsipareigojimai padidėjo iki 295,9 tūkst. EUR, nuosavo kapitalo dalis siekė 23,1 %, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 3,32. ROE buvo 22,7 %, ROA – 5,3 %, turto apyvartumas – 0,27 karto. Pajamos vienam darbuotojui siekė 35,0 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 6,7 tūkst. EUR.