Kauno studija, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 11 m. 3 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Kauno studija, MB
Įmonės kodas
304076105
PVM kodas
LT100009572314
Registracijos adresas
Kaunas, M. Valančiaus g. 11-2, LT-44275
Registracijos data
2015-07-30
Įmonės amžius: 11 m. 3 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
https://www.kaunostudija.lt
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Kita kompiuterių programavimo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Kauno studija
Įmonės kodas: 304076105
Adresas: Kaunas, M. Valančiaus g. 11-2, LT-44275
PVM mokėtojo kodas: LT100009572314
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Kauno studija, MB yra veikianti privati mažoji bendrija, registruota 2015 m. liepos 30 d., įmonės kodas 304076105. Ji priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms, o nuosavybės forma nurodo, kad daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Valdymas – tik vadovas, įmonė klasifikuojama kaip mikro dydžio. Įmonės buveinė yra Kaune, M. Valančiaus g. 11-2, Kauno m. sav., Kauno apskr.
Pagrindinė veikla pagal EVRK yra N.74.20.00 Fotografavimo veikla. Finansiniu požiūriu pajamos 2023 m. sudarė 4,6 tūkst. Eur, 2024 m. – 3,1 tūkst. Eur, o 2025 m. – 3,6 tūkst. Eur, t. y. po sumažėjimo 2024 m. jos 2025 m. padidėjo 17,6 %, tačiau liko mažesnės nei 2023 m. Grynas pelnas augo nuo 78 Eur 2023 m. iki 267 Eur 2024 m. ir 332 Eur 2025 m., o 2025 m. pelno marža siekė 9,2 %. Nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir 2025 m. sudarė -5,5 tūkst. Eur, kai įsipareigojimai siekė 14,7 tūkst. Eur, o turtas – 9,1 tūkst. Eur.
Vidutinis darbuotojų skaičius 2023, 2024 ir 2025 m. buvo po 1, o taip pat po 1 darbuotoją buvo ir so far in 2026.
Pagrindinė veikla pagal EVRK yra N.74.20.00 Fotografavimo veikla. Finansiniu požiūriu pajamos 2023 m. sudarė 4,6 tūkst. Eur, 2024 m. – 3,1 tūkst. Eur, o 2025 m. – 3,6 tūkst. Eur, t. y. po sumažėjimo 2024 m. jos 2025 m. padidėjo 17,6 %, tačiau liko mažesnės nei 2023 m. Grynas pelnas augo nuo 78 Eur 2023 m. iki 267 Eur 2024 m. ir 332 Eur 2025 m., o 2025 m. pelno marža siekė 9,2 %. Nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir 2025 m. sudarė -5,5 tūkst. Eur, kai įsipareigojimai siekė 14,7 tūkst. Eur, o turtas – 9,1 tūkst. Eur.
Vidutinis darbuotojų skaičius 2023, 2024 ir 2025 m. buvo po 1, o taip pat po 1 darbuotoją buvo ir so far in 2026.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Kauno studija, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Kauno studija, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.