Kauno studija - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 22,850 | 7,387 | 1,911 | 4,262 | 1,864 | 4,631 | 3,070 | 3,610 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -88 | 282 | -4,804 | 275 | -1,156 | 83 | 271 | 332 |
| Grynasis pelnas | -97 | 269 | -4,804 | 262 | -1,156 | 78 | 267 | 332 |
| Nuosavas kapitalas | -796 | -527 | -5,331 | -5,069 | -6,225 | -6,147 | -5,880 | -5,549 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 13,156 | 13,652 | 14,016 | 14,677 |
| Ilgalaikis turtas | 4,401 | 3,121 | 3,176 | 522 | 504 | 2,021 | 2,834 | 4,729 |
| Trumpalaikis turtas | 7,921 | 10,106 | 6,540 | 5,943 | 6,427 | 5,484 | 5,302 | 4,399 |
| Turtas viso | 12,322 | 13,227 | 9,716 | 6,465 | 6,931 | 7,505 | 8,136 | 9,128 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | - | 785 | 908 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -31.5% | -67.7% | -74.1% | +123.0% | -56.3% | +148.4% | -33.7% | +17.6% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -0.8% | 2.0% | -49.4% | 4.1% | -16.7% | 1.0% | 3.3% | 3.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -0.4% | 3.6% | -251.4% | 6.1% | -62.0% | 1.7% | 8.7% | 9.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -0.4% | 3.8% | -251.4% | 6.5% | -62.0% | 1.8% | 8.8% | 9.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 22,850 | 7,387 | 1,911 | 4,262 | 1,864 | 4,631 | 3,070 | 3,610 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Kauno studija - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2024-03-05 | 2024-03-05 | 19.17 |
| 2024-02-19 | 2024-03-04 | 41.26 |
Kauno studija - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-06-28 | 2025-07-20 | 5.4 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Kauno studija, MB (įmonės kodas 304076105) yra mažoji bendrija, vykdanti fotografavimo veiklą. 2025 m., kurie yra naujausi finansiniai metai, pajamos sudarė €3.6K ir buvo 17.6% didesnės nei 2024 m., tačiau vis dar mažesnės nei 2023 m. užfiksuoti €4.6K, todėl per dvejus metus pajamų dinamika išliko silpnesnė. Grynasis pelnas nuosekliai augo nuo €78 2023 m. iki €267 2024 m. ir €332 2025 m., o pelningumo marža kilo nuo 1.7% iki 8.7% ir galiausiai iki 9.2%. 2025 m. bendrovės turtas siekė €9.1K: ilgalaikis turtas sudarė €4.7K, trumpalaikis turtas – €4.4K. Nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir sudarė -€5.5K, o įsipareigojimai pasiekė €14.7K, todėl balansas išlieka įsiskolinęs. Turto apyvartumas buvo 0.40x, ROA siekė 3.6%, o pajamos vienam darbuotojui sudarė €3.6K.