Fronteksa - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 181,347 | 203,708 | 292,085 | 324,585 | 412,030 | 294,145 | 367,268 | 368,818 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grynasis pelnas | 6,831 | 5,802 | 53,983 | 23,668 | 42,377 | 16,686 | 29,450 | 6,357 |
| Nuosavas kapitalas | 25,048 | 30,508 | 84,201 | 105,171 | 147,549 | 129,734 | 133,884 | 131,446 |
| Įsipareigojimai | 25,209 | 17,258 | 22,765 | 22,479 | 13,178 | 8,066 | 33,773 | 17,913 |
| Ilgalaikis turtas | 20,095 | 16,096 | 49,350 | 68,388 | 60,438 | 34,228 | 61,735 | 38,811 |
| Trumpalaikis turtas | 30,162 | 31,670 | 57,616 | 59,262 | 100,289 | 103,572 | 105,922 | 110,548 |
| Turtas viso | 50,257 | 47,766 | 106,966 | 127,650 | 160,727 | 137,800 | 167,657 | 149,359 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 48,222 | 38,781 | 86,438 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | - | 6,352 | 16,516 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +120.8% | +12.3% | +43.4% | +11.1% | +26.9% | -28.6% | +24.9% | +0.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 13.6% | 12.1% | 50.5% | 18.5% | 26.4% | 12.1% | 17.6% | 4.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 27.3% | 19.0% | 64.1% | 22.5% | 28.7% | 12.9% | 22.0% | 4.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 3.8% | 2.8% | 18.5% | 7.3% | 10.3% | 5.7% | 8.0% | 1.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 1.0 | 0.6 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 65,944 | 69,842 | 97,362 | 90,583 | 117,723 | 130,731 | 107,492 | 88,516 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Fronteksa - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2024-07-24 | 2024-08-05 | 1.00 |
| 2024-05-16 | 2024-05-19 | 1.98 |
| 2024-04-23 | 2024-05-12 | 1.98 |
| 2024-04-16 | 2024-04-17 | 1110.36 |
| 2024-02-19 | 2024-02-22 | 740.24 |
| 2023-08-17 | 2023-09-04 | 1.21 |
| 2023-07-28 | 2023-08-10 | 1.21 |
| 2023-07-24 | 2023-07-25 | 1.21 |
| 2023-04-18 | 2023-04-20 | 1009.85 |
| 2023-01-17 | 2023-01-18 | 746.96 |
| 2022-09-16 | 2022-10-06 | 0.01 |
| 2022-08-23 | 2022-09-08 | 0.01 |
| 2022-07-25 | 2022-08-07 | 0.01 |
| 2022-04-19 | 2022-05-09 | 14.80 |
| 2022-04-06 | 2022-04-06 | 14.80 |
| 2022-03-16 | 2022-04-05 | 75.14 |
| 2021-11-16 | 2021-12-09 | 0.61 |
| 2021-10-18 | 2021-11-08 | 0.61 |
Fronteksa - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-08-28 | 2026-09-02 | 0.34 |
| 2026-08-07 | 2026-08-25 | 0.34 |
| 2026-08-05 | 2026-08-06 | 257.42 |
| 2026-05-25 | 2026-05-25 | 0.02 |
| 2026-05-19 | 2026-05-19 | 82.4 |
| 2026-05-15 | 2026-05-18 | 82.04 |
| 2026-03-18 | 2026-03-24 | 1.2 |
| 2026-03-08 | 2026-03-17 | 302.86 |
| 2026-02-28 | 2026-03-07 | 2.86 |
| 2026-01-22 | 2026-01-23 | 1.28 |
| 2026-01-19 | 2026-01-21 | 4.32 |
| 2026-01-18 | 2026-01-18 | 304.32 |
| 2026-01-17 | 2026-01-17 | 299.92 |
| 2026-01-14 | 2026-01-16 | 300.0 |
| 2026-01-13 | 2026-01-13 | 1217.72 |
| 2025-12-18 | 2025-12-24 | 1.72 |
| 2025-12-17 | 2025-12-17 | 0.72 |
| 2025-11-28 | 2025-12-16 | 0.68 |
| 2025-11-21 | 2025-11-24 | 0.68 |
| 2025-10-30 | 2025-11-20 | 0.28 |
| 2025-10-09 | 2025-10-24 | 0.28 |
| 2025-09-28 | 2025-10-18 | 0.8 |
| 2025-09-19 | 2025-09-23 | 0.8 |
| 2025-09-12 | 2025-09-12 | 300.8 |
| 2025-09-11 | 2025-09-11 | 300.0 |
| 2025-08-07 | 2025-08-07 | 1355.25 |
| 2025-07-04 | 2025-07-20 | 3.33 |
| 2025-07-01 | 2025-07-03 | 4106.55 |
| 2025-06-28 | 2025-06-30 | 4102.11 |
| 2025-06-19 | 2025-06-26 | 3.63 |
| 2025-06-09 | 2025-06-12 | 3.66 |
| 2025-06-07 | 2025-06-08 | 2.52 |
| 2025-06-05 | 2025-06-05 | 960.18 |
| 2025-05-29 | 2025-06-04 | 0.03 |
| 2025-05-20 | 2025-05-24 | 8.03 |
| 2025-05-17 | 2025-05-19 | 7.74 |
| 2025-04-30 | 2025-05-16 | 0.82 |
| 2025-04-09 | 2025-04-26 | 2.86 |
| 2025-04-03 | 2025-04-05 | 345.0 |
| 2025-03-23 | 2025-03-24 | 215.04 |
| 2025-03-22 | 2025-03-22 | 0.24 |
| 2025-02-06 | 2025-02-10 | 2193.83 |
| 2025-02-04 | 2025-02-05 | 2190.93 |
| 2025-02-02 | 2025-02-03 | 1440.93 |
| 2025-01-31 | 2025-02-01 | 1431.13 |
| 2025-01-30 | 2025-01-30 | 1427.25 |
| 2025-01-29 | 2025-01-29 | 1425.0 |
| 2024-11-19 | 2024-11-23 | 2.84 |
| 2024-10-09 | 2024-10-09 | 222.28 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Fronteksa, UAB (kodas 304076532) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. įmonė gavo €368.8K pajamų – tai beveik tiek pat, kiek 2024 m. (€367.3K), tačiau daugiau nei 2023 m. (€294.1K). Grynasis pelnas 2025 m. sumažėjo iki €6.4K, palyginti su €29.4K 2024 m. ir €16.7K 2023 m., todėl pelningumo marža nukrito iki 1.7%. Tai rodo, kad pajamos išliko stabilios, tačiau pelningumas 2025 m. susilpnėjo. Balansas išliko tvirtas: 2025 m. pabaigoje turtas siekė €149.4K, nuosavas kapitalas – €131.4K, o įsipareigojimai – €17.9K. Nuosavas kapitalas sudarė 88.0% turto, o skolų ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.14. Turto apyvartumas siekė 2.47 karto, rodydamas gana efektyvų turto panaudojimą pajamoms uždirbti. 2025 m. nuosavo kapitalo grąža buvo 4.8%, turto grąža – 4.3%, pajamos vienam darbuotojui – €92.2K, o pelnas vienam darbuotojui – €1.6K.