Trala - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 43,487 | 71,789 | 77,384 | 163,738 | 141,150 | 180,330 | 187,942 | 200,484 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -17,424 | 8,426 | -1,353 | 8,773 | -16,891 | 5,494 | -965 | -4,205 |
| Grynasis pelnas | -17,424 | 8,426 | -1,353 | 8,377 | -16,891 | 5,494 | -965 | -4,205 |
| Nuosavas kapitalas | -6,424 | 15,664 | 14,378 | 22,755 | 20,705 | 26,330 | 25,365 | 21,161 |
| Įsipareigojimai | 17,133 | 3,494 | 16,545 | 41,070 | 18,955 | 18,746 | 14,808 | 25,352 |
| Ilgalaikis turtas | 4,457 | 2,102 | 1,820 | 21,261 | 17,587 | 10,149 | 2,826 | 25,307 |
| Trumpalaikis turtas | 6,252 | 17,056 | 25,431 | 42,353 | 22,201 | 34,180 | 36,909 | 20,493 |
| Turtas viso | 10,709 | 19,158 | 27,251 | 63,614 | 39,788 | 44,329 | 39,735 | 45,800 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 17,660 | 19,623 | 20,145 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 5,597 | - | 14,329 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +35.9% | +65.1% | +7.8% | +111.6% | -13.8% | +27.8% | +4.2% | +6.7% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -162.7% | 44.0% | -5.0% | 13.2% | -42.5% | 12.4% | -2.4% | -9.2% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 53.8% | -9.4% | 36.8% | -81.6% | 20.9% | -3.8% | -19.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -40.1% | 11.7% | -1.7% | 5.1% | -12.0% | 3.0% | -0.5% | -2.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -40.1% | 11.7% | -1.7% | 5.4% | -12.0% | 3.0% | -0.5% | -2.1% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 0.2 | 1.2 | 1.8 | 0.9 | 0.7 | 0.6 | 1.2 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 10,872 | 16,567 | 22,110 | 29,326 | 35,288 | 48,088 | 62,647 | 45,392 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Trala - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-11-18 | 2025-12-04 | 0.03 |
| 2025-10-16 | 2025-11-13 | 0.03 |
| 2025-09-16 | 2025-10-09 | 0.03 |
| 2025-09-07 | 2025-09-14 | 0.03 |
| 2025-08-31 | 2025-09-03 | 0.03 |
| 2025-08-19 | 2025-08-29 | 0.03 |
| 2025-07-16 | 2025-08-05 | 0.03 |
| 2025-06-17 | 2025-07-02 | 0.03 |
| 2025-05-16 | 2025-06-04 | 0.03 |
| 2025-05-04 | 2025-05-07 | 0.03 |
| 2025-04-16 | 2025-04-30 | 0.03 |
| 2025-03-18 | 2025-04-06 | 0.03 |
| 2025-02-18 | 2025-03-06 | 0.03 |
| 2025-02-10 | 2025-02-10 | 0.03 |
| 2025-01-16 | 2025-02-04 | 0.03 |
| 2024-12-22 | 2024-12-26 | 0.03 |
| 2024-12-17 | 2024-12-20 | 0.03 |
| 2024-11-18 | 2024-12-05 | 0.03 |
| 2024-10-16 | 2024-11-05 | 0.03 |
| 2024-09-17 | 2024-10-08 | 0.03 |
| 2024-08-19 | 2024-09-04 | 0.03 |
| 2024-07-16 | 2024-08-05 | 0.03 |
| 2024-06-18 | 2024-07-03 | 0.03 |
| 2024-05-16 | 2024-06-03 | 0.03 |
| 2024-04-16 | 2024-05-05 | 0.03 |
| 2024-03-18 | 2024-04-03 | 0.03 |
| 2024-02-19 | 2024-03-04 | 0.03 |
| 2024-01-16 | 2024-02-06 | 0.03 |
| 2023-12-18 | 2024-01-07 | 0.03 |
| 2023-11-16 | 2023-12-07 | 0.03 |
| 2023-10-17 | 2023-11-06 | 0.03 |
| 2023-09-18 | 2023-10-11 | 0.03 |
| 2023-08-17 | 2023-09-07 | 0.03 |
| 2023-07-18 | 2023-08-06 | 0.03 |
| 2023-06-16 | 2023-07-09 | 0.03 |
| 2023-05-16 | 2023-06-07 | 0.03 |
| 2023-05-02 | 2023-05-08 | 0.03 |
| 2023-04-25 | 2023-04-28 | 0.03 |
| 2023-03-16 | 2023-03-26 | 0.41 |
| 2023-02-17 | 2023-03-09 | 0.41 |
| 2023-02-06 | 2023-02-08 | 0.41 |
| 2023-01-17 | 2023-02-03 | 0.41 |
| 2022-12-16 | 2023-01-15 | 0.41 |
| 2022-11-21 | 2022-12-08 | 0.41 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 0.41 |
| 2022-10-26 | 2022-11-08 | 0.41 |
| 2022-02-17 | 2022-02-24 | 3.82 |
| 2022-01-28 | 2022-02-09 | 3.85 |
| 2022-01-18 | 2022-01-27 | 2.83 |
| 2021-12-16 | 2021-12-29 | 2.83 |
| 2021-11-16 | 2021-12-05 | 2.83 |
| 2021-09-16 | 2021-11-14 | 2.83 |
Trala - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-06-28 | 2026-07-07 | 0.18 |
| 2026-05-28 | 2026-06-05 | 0.18 |
| 2026-05-22 | 2026-05-25 | 6.18 |
| 2026-04-30 | 2026-05-21 | 0.18 |
| 2026-02-27 | 2026-04-24 | 0.18 |
| 2026-02-21 | 2026-02-26 | 340.86 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Trala, UAB (kodas 304172986) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. bendrovė gavo 200,5 tūkst. EUR pajamų, tai yra 6,7 % daugiau nei 2024 m. ir 11,2 % daugiau nei prieš dvejus metus. Pelningumas per laikotarpį susilpnėjo: 2023 m. grynasis pelnas siekė 5,5 tūkst. EUR, 2024 m. rezultatas tapo neigiamas ir sudarė 965 EUR nuostolį, o 2025 m. nuostolis padidėjo iki 4,2 tūkst. EUR. 2025 m. grynojo pelno marža buvo -2,1 %, todėl pajamų augimas neatsispindėjo pelningume.
2025 m. pabaigoje turtas sudarė 45,8 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas siekė 21,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 25,4 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo rodiklis buvo 46,2 %, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 1,20, todėl kapitalo struktūra išliko vidutiniškai sverto paveikta. Turto apyvartumas siekė 4,38 karto, rodydamas aktyvų turto naudojimą pardavimams generuoti. Ilgalaikis turtas 2025 m. padidėjo iki 25,3 tūkst. EUR, trumpalaikis turtas sudarė 20,5 tūkst. EUR. Pajamos vienam darbuotojui siekė 50,1 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui buvo -1,1 tūkst. EUR, todėl veikla išliko aktyvi, tačiau metų pabaigoje pelningumas buvo silpnesnis nei ankstesniais laikotarpiais.
2025 m. pabaigoje turtas sudarė 45,8 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas siekė 21,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 25,4 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo rodiklis buvo 46,2 %, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 1,20, todėl kapitalo struktūra išliko vidutiniškai sverto paveikta. Turto apyvartumas siekė 4,38 karto, rodydamas aktyvų turto naudojimą pardavimams generuoti. Ilgalaikis turtas 2025 m. padidėjo iki 25,3 tūkst. EUR, trumpalaikis turtas sudarė 20,5 tūkst. EUR. Pajamos vienam darbuotojui siekė 50,1 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui buvo -1,1 tūkst. EUR, todėl veikla išliko aktyvi, tačiau metų pabaigoje pelningumas buvo silpnesnis nei ankstesniais laikotarpiais.