Revizija - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 18,268 | 13,771 | 12,057 | 9,864 | 11,837 | 10,755 | 25,320 | 15,564 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 7,850 | 1,042 | -347 | -1,791 | -602 | -1,258 | 11,962 | 3,494 |
| Grynasis pelnas | 7,457 | 990 | -347 | -1,791 | -602 | -1,258 | 12,560 | 3,319 |
| Nuosavas kapitalas | 12,447 | 10,290 | 9,943 | 8,152 | 7,551 | 6,293 | 18,257 | 8,713 |
| Įsipareigojimai | - | - | 94 | 21 | 297 | 351 | 135 | 1,453 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 12,631 | 10,355 | 10,037 | 8,173 | 7,848 | 6,644 | 18,392 | 10,166 |
| Turtas viso | 12,631 | 10,355 | 10,037 | 8,173 | 7,848 | 6,644 | 18,392 | 10,166 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 1,183 | 1,299 | 1,888 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +52.4% | -24.6% | -12.4% | -18.2% | +20.0% | -9.1% | +135.4% | -38.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 59.0% | 9.6% | -3.5% | -21.9% | -7.7% | -18.9% | 68.3% | 32.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 59.9% | 9.6% | -3.5% | -22.0% | -8.0% | -20.0% | 68.8% | 38.1% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 40.8% | 7.2% | -2.9% | -18.2% | -5.1% | -11.7% | 49.6% | 21.3% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 43.0% | 7.6% | -2.9% | -18.2% | -5.1% | -11.7% | 47.2% | 22.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.2 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 9,134 | 6,886 | 6,029 | 4,932 | 5,919 | 5,378 | 12,660 | 7,782 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Revizija - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Revizija pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 0 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 0.03 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 0.03 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 0.03 |
| 2026-09-21 | 2026-09-21 | 0.03 |
| 2026-07-23 | 2026-07-26 | 0.03 |
| 2026-01-22 | 2026-02-16 | 0.03 |
| 2025-10-23 | 2025-11-13 | 0.03 |
| 2025-07-24 | 2025-08-17 | 0.72 |
| 2025-05-23 | 2025-06-01 | 120.88 |
| 2025-05-04 | 2025-05-22 | 0.03 |
| 2025-04-24 | 2025-04-29 | 0.03 |
| 2025-01-22 | 2025-02-16 | 0.07 |
| 2024-10-24 | 2024-11-14 | 1.60 |
| 2024-09-24 | 2024-09-30 | 122.62 |
| 2024-08-20 | 2024-09-15 | 122.96 |
| 2024-07-24 | 2024-08-19 | 0.11 |
| 2024-04-23 | 2024-05-16 | 0.08 |
| 2024-01-23 | 2024-02-18 | 0.65 |
| 2023-12-18 | 2024-01-01 | 120.85 |
| 2023-10-25 | 2023-11-13 | 0.61 |
| 2023-09-18 | 2023-10-01 | 123.76 |
| 2023-06-16 | 2023-06-28 | 124.38 |
| 2023-05-16 | 2023-05-29 | 119.84 |
| 2023-05-02 | 2023-05-15 | 0.75 |
| 2023-04-26 | 2023-04-28 | 0.75 |
| 2023-02-17 | 2023-02-20 | 125.27 |
| 2023-01-24 | 2023-01-31 | 123.00 |
| 2023-01-17 | 2023-01-23 | 122.62 |
| 2022-10-28 | 2022-11-16 | 1.26 |
| 2022-10-19 | 2022-10-25 | 124.38 |
| 2022-09-16 | 2022-09-26 | 124.38 |
| 2022-08-23 | 2022-08-24 | 120.85 |
| 2022-07-25 | 2022-07-27 | 122.99 |
| 2022-07-19 | 2022-07-24 | 122.62 |
| 2022-05-19 | 2022-05-19 | 120.89 |
| 2022-04-28 | 2022-05-18 | 0.04 |
| 2022-04-19 | 2022-04-20 | 124.38 |
| 2021-12-17 | 2021-12-28 | 120.85 |
| 2021-11-05 | 2021-11-14 | 0.18 |
| 2021-10-19 | 2021-10-27 | 124.38 |
Revizija - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Revizija pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 1 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-01 | 2026-10-11 | 0.87 |
| 2026-09-01 | 2026-09-14 | 1.98 |
| 2026-08-31 | 2026-08-31 | 1.47 |
| 2026-08-19 | 2026-08-30 | 0.99 |
| 2026-08-18 | 2026-08-18 | 0.06 |
| 2026-07-19 | 2026-08-17 | 0.99 |
| 2026-07-02 | 2026-07-07 | 1.83 |
| 2026-06-30 | 2026-07-01 | 212.31 |
| 2026-06-18 | 2026-06-29 | 211.83 |
| 2026-06-01 | 2026-06-05 | 1.83 |
| 2026-05-31 | 2026-05-31 | 1.35 |
| 2026-05-01 | 2026-05-30 | 0.9 |
| 2026-04-30 | 2026-04-30 | 0.45 |
| 2026-04-01 | 2026-04-15 | 2.8 |
| 2026-03-18 | 2026-03-31 | 1.99 |
| 2026-03-02 | 2026-03-16 | 1.99 |
| 2026-02-21 | 2026-03-01 | 0.94 |
| 2026-02-07 | 2026-02-16 | 0.94 |
| 2026-02-03 | 2026-02-06 | 71.97 |
| 2026-01-31 | 2026-02-02 | 71.35 |
| 2026-01-17 | 2026-01-30 | 72.82 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Revizija, MB (kodas 304178448) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti teisinę veiklą. 2025 m. bendrovė gavo 15,6 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 3,3 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelno marža siekė 21,3%. Pajamos, palyginti su 2024 m., sumažėjo 38,5%, tačiau išliko 44,7% didesnės nei 2023 m. Tais pačiais metais pelningumas taip pat buvo mažesnis nei 2024 m., kai pajamos sudarė 25,3 tūkst. EUR, o grynasis pelnas 12,6 tūkst. EUR, tačiau 2025 m. veikla išliko pelninga po 1,3 tūkst. EUR nuostolio 2023 m. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 10,2 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 8,7 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 1,5 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo rodiklis buvo 85,7%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,17, todėl finansinis svertas išliko žemas. Nuosavo kapitalo grąža siekė 38,1%, turto grąža – 32,6%, o turto apyvartumas buvo 1,53 karto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 7,8 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 1,7 tūkst. EUR.