Račius, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 10 m. 4 mėn.

Račius - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 33,956 41,386 37,450 55,065 65,378 107,830 141,477 119,408
Pelnas prieš apmokestinimą -8,650 99 -13,969 -374 2,572 23,480 12,807 11,668
Grynasis pelnas -8,650 99 -13,969 -374 2,572 23,190 12,030 10,657
Nuosavas kapitalas -21,561 -21,462 -35,431 -35,806 -33,234 -10,044 1,986 12,643
Įsipareigojimai - - - - 66,798 64,857 84,236 83,521
Ilgalaikis turtas 1,862 4,764 3,417 4,738 4,613 9,822 53,452 56,308
Trumpalaikis turtas 9,421 7,796 8,063 19,417 28,951 44,991 32,770 39,856
Turtas viso 11,283 12,560 11,480 24,155 33,564 54,813 86,222 96,164
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 15,283 20,167 18,482
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y +35.9% +21.9% -9.5% +47.0% +18.7% +64.9% +31.2% -15.6%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -76.7% 0.8% -121.7% -1.5% 7.7% 42.3% 14.0% 11.1%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. - - - - - - 605.7% 84.3%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -25.5% 0.2% -37.3% -0.7% 3.9% 21.5% 8.5% 8.9%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -25.5% 0.2% -37.3% -0.7% 3.9% 21.8% 9.1% 9.8%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - - - - - 42.4 6.6
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 33,956 41,386 37,450 55,065 65,378 107,830 141,477 119,408

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Račius - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-06-16 2026-07-09 19.74
2026-05-17 2026-06-08 19.74
2026-05-05 2026-05-12 30.09
2026-05-03 2026-05-04 5.10
2026-04-29 2026-04-29 5.09
2026-01-01 2026-01-04 300.49
2025-04-30 2025-04-30 4.71
2025-04-22 2025-04-22 4.71
2025-04-16 2025-04-21 260.76
2025-03-22 2025-04-15 4.71
2024-05-16 2024-05-21 64.60
2024-05-03 2024-05-08 64.15
2024-05-02 2024-05-02 39.16
2023-09-18 2023-09-18 176.54
2023-02-17 2023-02-20 202.11
2022-12-27 2022-12-27 1764.86
2022-07-18 2022-07-19 174.79
2022-07-01 2022-07-03 43.72
2022-05-04 2022-05-12 4.26
2022-04-19 2022-04-20 174.74
2021-11-16 2021-11-17 158.09
2021-10-18 2021-10-24 157.74

Račius - VMI nepriemokos

2026-10-11 dienos įmonės Račius pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-10-01 2026-10-11 0.42
2026-08-28 2026-08-31 919.51
2026-04-09 2026-04-13 5.88
2026-04-03 2026-04-08 1633.67
2026-04-01 2026-04-02 1632.83
2026-03-29 2026-03-31 1630.44
2026-03-11 2026-03-17 0.6
2026-03-02 2026-03-10 1.38
2026-02-27 2026-03-01 0.78
2026-02-21 2026-02-26 992.0
2024-12-08 2024-12-19 3.4
2024-12-06 2024-12-07 3.29
2024-12-05 2024-12-05 168.29
2024-12-04 2024-12-04 621.73
2024-12-03 2024-12-03 1339.08
2024-11-28 2024-12-02 1336.92
2024-10-28 2024-11-26 0.15
2024-09-08 2024-10-16 0.15

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Račius, MB (kodas 304285037) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. pajamos siekė 119,4 tūkst. EUR ir, palyginti su 2024 m. rezultatu (141,5 tūkst. EUR), sumažėjo 15,6 %, tačiau vis dar viršijo 2023 m. lygį (107,8 tūkst. EUR), todėl per dvejus metus matomas augimas. 2025 m. grynasis pelnas sudarė 10,7 tūkst. EUR, kai 2024 m. jis buvo 12,0 tūkst. EUR, o 2023 m. – 23,2 tūkst. EUR. Pelningumo marža išliko teigiama ir siekė 8,9 %, panašiai kaip 2024 m., bet buvo mažesnė nei 2023 m. Balansas toliau stiprėjo: turtas padidėjo iki 96,2 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas sudarė 12,6 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 83,5 tūkst. EUR. Ilgalaikis turtas siekė 56,3 tūkst. EUR, trumpalaikis – 39,9 tūkst. EUR. Turto apyvartumas 2025 m. buvo 1,24 karto, vienam darbuotojui teko 119,4 tūkst. EUR pajamų ir 10,7 tūkst. EUR pelno. Nuosavo kapitalo grąža išliko aukšta dėl gana nedidelės kapitalo bazės.