NTCF, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 10 m. 4 mėn.

NTCF - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 74,608 119,013 18,895 274 66,167 109,573 114,833 127,364
Pelnas prieš apmokestinimą -1,168 47,558 -13,456 - - - 1,569 4,183
Grynasis pelnas -1,168 47,558 -13,456 -652 -8,989 15,593 1,427 3,861
Nuosavas kapitalas -45,608 1,948 -11,508 3,088 -5,901 9,692 11,119 14,980
Įsipareigojimai 80,058 3,258 15,537 0 32,021 33,710 33,506 29,281
Ilgalaikis turtas 13,987 3,088 4,029 3,088 9,418 14,066 9,373 4,820
Trumpalaikis turtas 20,463 2,118 0 0 16,702 29,336 35,252 39,441
Turtas viso 34,450 5,206 4,029 3,088 26,120 43,402 44,625 44,261
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 5,610 19,218 24,301
Soc. draudimo įmokos - - - - - 8,477 10,210 12,863
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y +69.1% +59.5% -84.1% -98.5% +24048.5% +65.6% +4.8% +10.9%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -3.4% 913.5% -334.0% -21.1% -34.4% 35.9% 3.2% 8.7%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. - 2441.4% - -21.1% - 160.9% 12.8% 25.8%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -1.6% 40.0% -71.2% -238.0% -13.6% 14.2% 1.2% 3.0%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -1.6% 40.0% -71.2% - - - 1.4% 3.3%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - 1.7 - - - 3.5 3.0 2.0
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 13,989 28,949 7,314 - 25,994 25,782 19,971 17,567

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

NTCF - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-07-23 2026-07-26 3.08
2026-05-17 2026-05-26 172.21
2026-04-20 2026-04-26 908.69
2025-10-16 2025-11-13 0.04
2025-09-16 2025-10-13 0.28
2025-07-24 2025-08-13 0.28
2025-07-16 2025-07-23 0.12
2025-06-17 2025-07-02 0.62
2025-06-11 2025-06-12 0.62
2025-06-08 2025-06-09 0.62
2025-05-16 2025-06-04 0.62
2025-05-04 2025-05-14 0.62
2025-04-16 2025-04-30 0.62
2025-03-18 2025-04-13 0.62
2025-02-18 2025-03-13 0.62
2024-11-18 2024-12-03 144.17
2024-10-24 2024-11-13 3.47
2024-08-19 2024-08-29 912.85
2024-07-16 2024-08-18 8.87
2024-06-18 2024-07-14 8.87
2024-05-16 2024-06-13 8.62
2024-04-23 2024-05-13 9.12
2024-03-18 2024-04-01 591.29
2024-02-19 2024-03-14 394.77
2024-01-23 2024-02-13 369.18
2024-01-16 2024-01-22 362.60
2023-11-16 2023-12-13 1.08
2023-10-25 2023-11-12 135.89
2023-10-17 2023-10-24 134.78
2023-09-21 2023-10-12 1.49
2023-09-18 2023-09-20 163.49
2023-08-17 2023-09-13 48.94
2023-07-28 2023-08-15 49.18
2023-07-26 2023-07-27 48.25
2023-07-24 2023-07-25 49.21
2023-07-18 2023-07-23 48.25
2023-06-16 2023-07-12 48.25
2023-05-16 2023-06-14 48.25
2023-04-18 2023-04-24 24.70
2023-02-06 2023-02-14 0.10
2023-01-17 2023-02-03 0.10
2022-12-16 2023-01-15 0.10
2022-11-21 2022-12-12 0.10
2022-11-17 2022-11-18 0.10
2022-10-28 2022-11-13 0.10
2022-08-23 2022-08-28 12.18
2022-07-25 2022-08-10 12.18
2022-07-14 2022-07-24 11.53
2022-06-16 2022-07-13 33.78
2022-05-17 2022-06-13 33.78
2022-04-28 2022-05-15 33.78
2022-04-19 2022-04-27 33.76
2022-04-13 2022-04-18 5.68
2022-03-18 2022-04-12 33.76
2022-03-16 2022-03-17 58.01
2022-01-12 2022-03-15 33.76

NTCF - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-08-17 2026-08-25 2.47

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
NTCF, UAB (kodas 304288649) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti restoranų veiklą. 2025 m. įmonė gavo 127,4 tūkst. EUR pajamų – tai 10,9 % daugiau nei 2024 m. ir 16,2 % daugiau nei prieš dvejus metus. Grynasis pelnas 2025 m. siekė 3,9 tūkst. EUR, palyginti su 1,4 tūkst. EUR 2024 m. ir 15,6 tūkst. EUR 2023 m.; 2025 m. pelno marža sudarė 3,0 %. Per trejų metų laikotarpį pajamos nuosekliai augo, o pelningumas 2024 m. buvo smarkiai sumažėjęs, tačiau 2025 m. atsigavo. Balansas išliko gana stabilus: 2025 m. turto suma siekė 44,3 tūkst. EUR, palyginti su 44,6 tūkst. EUR 2024 m. ir 43,4 tūkst. EUR 2023 m. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 15,0 tūkst. EUR nuo 11,1 tūkst. EUR 2024 m. ir 9,7 tūkst. EUR 2023 m., o įsipareigojimai sumažėjo iki 29,3 tūkst. EUR nuo 33,5 tūkst. EUR 2024 m. 2025 m. pagrindiniai rodikliai: ROE 25,8 %, ROA 8,7 %, skolos ir nuosavo kapitalo santykis 1,95, turto apyvarta 2,88 karto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 18,2 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 552 EUR.