Melnesa, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 9 m. 9 mėn.

Melnesa - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 25,787 44,148 39,528 48,293 71,359 68,076 58,504 117,419
Pelnas prieš apmokestinimą 2,259 14,715 17,363 16,880 22,177 23,705 15,070 62,880
Grynasis pelnas 2,026 13,792 16,313 15,843 20,849 22,268 14,039 58,734
Nuosavas kapitalas 25,052 38,844 55,157 71,000 96,641 118,909 132,949 191,682
Įsipareigojimai 4,726 5,674 5,729 7,170 10,441 4,802 - 6,025
Ilgalaikis turtas 0 516 269 22 44,968 30,768 16,568 2,369
Trumpalaikis turtas 29,592 44,002 60,617 78,148 62,114 92,943 118,899 195,338
Turtas viso 29,592 44,518 60,886 78,170 107,082 123,711 135,467 197,707
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 13,389 13,021 23,762
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y -26.8% +71.2% -10.5% +22.2% +47.8% -4.6% -14.1% +100.7%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 6.8% 31.0% 26.8% 20.3% 19.5% 18.0% 10.4% 29.7%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 8.1% 35.5% 29.6% 22.3% 21.6% 18.7% 10.6% 30.6%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 7.9% 31.2% 41.3% 32.8% 29.2% 32.7% 24.0% 50.0%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 8.8% 33.3% 43.9% 35.0% 31.1% 34.8% 25.8% 53.6%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 0.2 0.1 0.1 0.1 0.1 0.0 - 0.0
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 25,787 44,148 39,528 48,293 71,359 68,076 58,504 117,419

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Melnesa - Sodros skolos

Įmonė skolų Sodrai neturėjo

Melnesa - VMI nepriemokos

2026-10-11 dienos įmonės Melnesa pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-10-05 2026-10-11 0.03
2026-10-01 2026-10-04 26.53
2026-09-28 2026-09-30 26.48
2025-06-19 2025-06-21 0.48
2025-05-29 2025-06-07 0.48
2025-03-15 2025-03-22 0.44
2025-03-04 2025-03-14 70.72
2025-03-02 2025-03-03 70.66
2025-02-28 2025-03-01 70.64
2025-02-25 2025-02-27 70.58
2025-02-20 2025-02-24 70.44
2025-01-10 2025-01-22 70.44
2024-12-06 2024-12-19 2.0
2024-11-28 2024-12-05 1.4
2024-11-09 2024-11-24 1.4
2024-10-09 2024-10-16 0.8

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Melnesa, MB (kodas 304441956) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. bendrovės pajamos siekė 117,4 tūkst. EUR ir, palyginti su 2024 m., augo 100,7%, o per dvejus metus padidėjo 72,5%. Grynas pelnas 2025 m. sudarė 58,7 tūkst. EUR, o pelno marža siekė 50,0%; 2024 m. pelnas buvo 14,0 tūkst. EUR, marža – 24,0%, o 2023 m. – 22,3 tūkst. EUR. Trijų metų dinamika rodo laikinas 2024 m. sulėtėjimo tendencijas ir ryškų atsigavimą 2025 m., kai tiek pajamos, tiek pelningumas pasiekė aukščiausią lygį nagrinėjamu laikotarpiu. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 197,7 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 191,7 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 6,0 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis siekė 97,0%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,03, turto apyvartumas – 0,59 karto. Nuosavo kapitalo grąža siekė 30,6%, turto grąža – 29,7%. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 117,4 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 58,7 tūkst. EUR.