In facto, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 9 m. 7 mėn.

In facto - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 39,953 38,034 28,934 29,171 54,586 95,090 87,848 82,123
Pelnas prieš apmokestinimą -19,035 -20,027 -9,449 -454 -13,530 15,809 13,553 3,973
Grynasis pelnas -19,035 -20,027 -9,449 -454 -13,530 15,809 13,553 3,973
Nuosavas kapitalas -4,159 -24,286 -33,734 -34,188 -47,718 -25,467 -11,913 -7,940
Įsipareigojimai 21,817 36,914 46,763 47,755 63,350 55,649 55,158 48,284
Ilgalaikis turtas 10,952 5,752 1,152 2 5,001 4,101 10,984 7,750
Trumpalaikis turtas 6,706 6,876 11,877 13,565 10,631 26,081 32,261 32,594
Turtas viso 17,658 12,628 13,029 13,567 15,632 30,182 43,245 40,344
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 2,202 2,168 2,746
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y +32.9% -4.8% -23.9% +0.8% +87.1% +74.2% -7.6% -6.5%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -107.8% -158.6% -72.5% -3.3% -86.6% 52.4% 31.3% 9.8%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. - - - - - - - -
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -47.6% -52.7% -32.7% -1.6% -24.8% 16.6% 15.4% 4.8%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -47.6% -52.7% -32.7% -1.6% -24.8% 16.6% 15.4% 4.8%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - - - - - - -
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 11,150 10,373 8,468 13,463 27,293 47,545 43,924 41,062

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

In facto - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-10-07 2026-10-08 0.04
2026-10-03 2026-10-05 0.04
2026-09-26 2026-09-28 0.04
2026-09-20 2026-09-21 0.04
2026-09-16 2026-09-17 0.04
2026-09-05 2026-09-10 0.04
2026-08-23 2026-09-02 0.04
2026-08-18 2026-08-19 0.04
2026-07-19 2026-08-09 0.04
2026-07-16 2026-07-17 0.04
2026-06-16 2026-07-07 0.04
2026-05-17 2026-06-07 0.04
2026-05-03 2026-05-04 0.04
2026-04-24 2026-04-29 0.04
2024-06-18 2024-07-01 0.01
2024-05-16 2024-06-09 0.02
2024-04-16 2024-05-08 0.03
2024-03-18 2024-04-07 0.04
2024-02-19 2024-03-11 0.05
2024-01-16 2024-02-11 0.06
2023-12-18 2024-01-04 0.05
2023-09-18 2023-10-04 0.05
2023-08-17 2023-09-06 0.11
2023-07-18 2023-08-08 0.11
2023-06-16 2023-07-10 0.05
2022-04-25 2022-05-03 0.01
2022-03-16 2022-04-10 0.72
2022-02-17 2022-03-08 0.72
2022-01-18 2022-02-03 0.72

In facto - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-04-30 2026-05-25 0.05
2026-03-29 2026-04-27 0.05
2026-03-02 2026-03-27 0.05
2026-01-17 2026-01-24 0.08
2026-01-16 2026-01-16 1.93
2026-01-01 2026-01-15 0.08
2025-12-08 2025-12-31 0.04
2025-12-06 2025-12-07 2.71
2025-12-01 2025-12-05 0.04
2025-08-03 2025-08-03 167.21
2025-04-04 2025-04-04 79.18
2024-10-28 2024-11-18 8.0

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
In facto, UAB (kodas 304480400) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 finansiniais metais bendrovė gavo €82.1K pajamų ir uždirbo €4.0K grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 4.8%. Palyginti su 2024 metais, kai pajamos sudarė €87.8K, o grynasis pelnas – €13.6K, rezultatai suprastėjo. 2023 metais pajamos buvo dar didesnės – €95.1K, o grynasis pelnas siekė €15.8K, todėl per dvejus metus matomas nuoseklus apyvartos ir pelno mažėjimas. Balansas išliko santykinai stabilus: 2025 metais turtas siekė €40.3K, kai 2024 metais buvo €43.2K, o 2023 metais – €30.2K. Įsipareigojimai sumažėjo iki €48.3K nuo €55.2K 2024 metais. Nuosavas kapitalas išliko neigiamas, tačiau gerėjo nuo -€25.5K 2023 metais iki -€11.9K 2024 metais ir -€7.9K 2025 metais. Turto apyvartumas siekė 2.04x, ROA buvo 9.8%, o pajamos vienam darbuotojui sudarė €41.1K.