Ditela - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 292,329 | 84,716 | 76,789 | 37,932 | 161,317 | 243,618 | 77,096 | 87,320 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,362 | -15,049 | 9,464 | -11,555 | -25,671 | 3,389 | 5,382 | 2,967 |
| Grynasis pelnas | 1,294 | -15,049 | 8,991 | -11,555 | -25,671 | 3,338 | 5,296 | 2,913 |
| Nuosavas kapitalas | 30,475 | 15,426 | 40,532 | 28,978 | 3,306 | 6,695 | 11,991 | 14,905 |
| Įsipareigojimai | 33,208 | 17,355 | 12,179 | 7,614 | 33,214 | 7,242 | 16,416 | 6,074 |
| Ilgalaikis turtas | 13,799 | 9,983 | 812 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 49,884 | 22,798 | 51,899 | 36,592 | 36,520 | 12,862 | 28,407 | 20,979 |
| Turtas viso | 63,683 | 32,781 | 52,711 | 36,592 | 36,520 | 12,862 | 28,407 | 20,979 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | - | 934 | 7,363 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +100.4% | -71.0% | -9.4% | -50.6% | +325.3% | +51.0% | -68.4% | +13.3% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 2.0% | -45.9% | 17.1% | -31.6% | -70.3% | 26.0% | 18.6% | 13.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 4.2% | -97.6% | 22.2% | -39.9% | -776.5% | 49.9% | 44.2% | 19.5% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.4% | -17.8% | 11.7% | -30.5% | -15.9% | 1.4% | 6.9% | 3.3% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.5% | -17.8% | 12.3% | -30.5% | -15.9% | 1.4% | 7.0% | 3.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 1.1 | 1.1 | 0.3 | 0.3 | 10.0 | 1.1 | 1.4 | 0.4 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 68,783 | 42,358 | 38,395 | 18,966 | 80,659 | 121,809 | 54,419 | 87,320 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Ditela - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2024-05-16 | 2024-06-05 | 0.07 |
| 2024-04-16 | 2024-05-08 | 0.07 |
| 2024-03-18 | 2024-04-04 | 0.07 |
| 2024-02-19 | 2024-03-12 | 0.07 |
| 2024-01-16 | 2024-02-14 | 0.07 |
| 2023-12-18 | 2023-12-27 | 0.07 |
| 2023-11-16 | 2023-12-06 | 0.07 |
| 2023-10-27 | 2023-11-07 | 0.07 |
| 2023-10-26 | 2023-10-26 | 0.05 |
| 2023-10-25 | 2023-10-25 | 0.07 |
| 2023-10-17 | 2023-10-24 | 0.05 |
| 2023-09-21 | 2023-10-05 | 0.05 |
| 2023-09-18 | 2023-09-20 | 1.10 |
| 2023-08-17 | 2023-09-11 | 1.10 |
| 2023-07-24 | 2023-08-08 | 1.10 |
| 2023-07-18 | 2023-07-23 | 1.07 |
| 2023-06-16 | 2023-07-10 | 1.07 |
| 2023-05-16 | 2023-06-07 | 1.07 |
| 2023-05-02 | 2023-05-08 | 1.07 |
| 2023-04-25 | 2023-04-28 | 1.07 |
| 2023-04-18 | 2023-04-24 | 1.05 |
| 2023-03-16 | 2023-04-11 | 1.05 |
| 2023-02-17 | 2023-03-07 | 1.05 |
| 2022-09-16 | 2022-10-09 | 0.04 |
| 2022-08-23 | 2022-09-12 | 0.04 |
| 2022-07-25 | 2022-08-09 | 0.04 |
Ditela - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-01-31 | 2025-01-31 | 1277.88 |
| 2025-01-17 | 2025-01-30 | 0.88 |
| 2025-01-14 | 2025-01-16 | 163.03 |
| 2025-01-01 | 2025-01-13 | 105.2 |
| 2024-12-31 | 2024-12-31 | 105.08 |
| 2024-12-30 | 2024-12-30 | 105.22 |
| 2024-11-14 | 2024-11-25 | 1.94 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Ditela, UAB (įmonės kodas 304543135) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 m. įmonė gavo 87,3 tūkst. EUR pajamų, tai yra 13,3% daugiau nei prieš metus, o grynasis pelnas sudarė 2,9 tūkst. EUR, pelningumo marža siekė 3,3%. Naujausi duomenys rodo pajamų atsigavimą po 2024 m. kritimo, tačiau jos vis dar išliko gerokai mažesnės nei 2023 m. lygis, kai apyvarta siekė 243,6 tūkst. EUR. Grynasis pelnas nuo 3,3 tūkst. EUR 2023 m. padidėjo iki 5,3 tūkst. EUR 2024 m., o 2025 m. sumažėjo iki 2,9 tūkst. EUR, išlaikant pelningą veiklą mažesnėje apimtyje. 2025 m. pabaigoje turto vertė sudarė 21,0 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 14,9 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 6,1 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo rodiklis siekė 71,0%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,41, todėl balansas išliko gana konservatyvus. Nuosavo kapitalo grąža siekė 19,5%, turto grąža – 13,9%, o turto apyvartumas sudarė 4,16 karto. 2025 m. pajamos vienam darbuotojui buvo 87,3 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 2,9 tūkst. EUR.