Ruslava - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 31,034 | 23,865 | 7,181 | 3,888 | 2,891 | 3,824 | 5,031 | 3,751 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 109 | 29 | 69 | 618 | -194 | -7,135 | 154 | -2,640 |
| Grynasis pelnas | 30 | -50 | -480 | 525 | -194 | -7,135 | 154 | -2,640 |
| Nuosavas kapitalas | 10,015 | 9,965 | 9,485 | 10,010 | 9,815 | 2,681 | 2,835 | 195 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 756 | 372 | 23 | 692 |
| Ilgalaikis turtas | 13,282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 4,773 | 12,208 | 13,689 | 12,690 | 10,571 | 3,053 | 2,858 | 887 |
| Turtas viso | 18,055 | 12,208 | 13,689 | 12,690 | 10,571 | 3,053 | 2,858 | 887 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 189 | 644 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +131.1% | -23.1% | -69.9% | -45.9% | -25.6% | +32.3% | +31.6% | -25.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.2% | -0.4% | -3.5% | 4.1% | -1.8% | -233.7% | 5.4% | -297.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 0.3% | -0.5% | -5.1% | 5.2% | -2.0% | -266.1% | 5.4% | -1353.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.1% | -0.2% | -6.7% | 13.5% | -6.7% | -186.6% | 3.1% | -70.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.4% | 0.1% | 1.0% | 15.9% | -6.7% | -186.6% | 3.1% | -70.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 3.5 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Ruslava - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Ruslava - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Ruslava, MB (kodas 304706899) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė gavo 3,8 tūkst. EUR pajamų, tai yra 25,4% mažiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 5,0 tūkst. EUR. Grynasis nuostolis 2025 m. sudarė 2,6 tūkst. EUR, palyginti su 154 EUR pelnu 2024 m., todėl pelningumo marža tapo neigiama ir siekė 70,4%. Per trejus metus pajamos kito nuo 3,8 tūkst. EUR 2023 m. iki 5,0 tūkst. EUR 2024 m., o 2025 m. vėl sumažėjo iki 3,8 tūkst. EUR. Pelningumas taip pat svyravo: 2023 m. fiksuotas nuostolis, 2024 m. nedidelis pelnas, o 2025 m. vėl ryškesnis nuostolis. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 887 EUR, nuosavas kapitalas – 195 EUR, o įsipareigojimai – 692 EUR. Skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 3,55, rodantis didesnę skolų naštą. Turto apyvartumas siekė 4,23 karto, kas rodo pajamas iš labai mažos turto bazės.