Kauno motorai, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 8 m. 11 mėn.

Kauno motorai - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 84,796 96,266 95,764 108,764 115,675 106,154 101,503 101,109
Pelnas prieš apmokestinimą - - - - - - - -
Grynasis pelnas 1,880 1,721 2,781 9,464 9,424 1,373 4,450 1,261
Nuosavas kapitalas 2,960 4,681 7,462 16,926 26,350 27,723 32,172 18,433
Įsipareigojimai 25,761 29,440 20,399 13,132 7,944 5,719 11,162 6,302
Ilgalaikis turtas 0 0 0 0 0 0 2,634 1,932
Trumpalaikis turtas 28,721 34,121 27,861 30,058 34,294 33,442 40,700 22,803
Turtas viso 28,721 34,121 27,861 30,058 34,294 33,442 43,334 24,735
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 8,124 9,741 14,492
Soc. draudimo įmokos - - - - - 7,462 7,278 9,209
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y +6766.1% +13.5% -0.5% +13.6% +6.4% -8.2% -4.4% -0.4%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 6.5% 5.0% 10.0% 31.5% 27.5% 4.1% 10.3% 5.1%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 63.5% 36.8% 37.3% 55.9% 35.8% 5.0% 13.8% 6.8%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 2.2% 1.8% 2.9% 8.7% 8.1% 1.3% 4.4% 1.2%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - - - - - - -
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 8.7 6.3 2.7 0.8 0.3 0.2 0.3 0.3
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 15,899 17,503 19,153 24,626 24,353 25,477 21,369 21,666

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Kauno motorai - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2024-05-16 2024-05-16 155.61
2023-05-16 2023-05-17 110.22
2023-04-18 2023-04-18 564.13
2023-03-16 2023-03-19 319.07
2022-06-16 2022-06-16 206.61

Kauno motorai - VMI nepriemokos

2026-10-11 dienos įmonės Kauno motorai pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-10-01 2026-10-11 0.44
2026-09-28 2026-09-30 0.12
2026-09-17 2026-09-23 0.12
2026-09-01 2026-09-16 57.57
2026-08-28 2026-08-31 57.45
2026-08-12 2026-08-25 0.45
2026-08-03 2026-08-11 0.57
2026-06-28 2026-07-07 0.45
2026-02-03 2026-02-03 0.12
2026-01-16 2026-01-16 0.06
2025-12-05 2025-12-05 0.06
2025-10-30 2025-11-09 8.25
2025-09-28 2025-10-25 8.25
2025-08-28 2025-09-23 8.25
2025-08-23 2025-08-25 279.0
2025-08-21 2025-08-22 1030.6
2025-08-11 2025-08-20 751.6
2025-07-28 2025-08-10 1.6
2025-07-16 2025-07-23 1.6
2025-06-11 2025-06-12 0.6
2025-06-06 2025-06-10 750.92
2025-06-05 2025-06-05 750.32
2025-06-02 2025-06-04 0.32
2025-05-29 2025-06-01 0.18
2025-04-28 2025-05-24 0.18

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Kauno motorai, UAB (kodas 304722914) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 m. įmonė gavo 101,1 tūkst. EUR pajamų, kurios buvo beveik tokios pačios kaip 2024 m. – 101,5 tūkst. EUR, ir šiek tiek mažesnės nei 2023 m. – 106,2 tūkst. EUR. 2025 m. grynasis pelnas siekė 1,3 tūkst. EUR, palyginti su 4,5 tūkst. EUR 2024 m. ir 1,4 tūkst. EUR 2023 m., todėl pelningumas per trejų metų laikotarpį svyravo. 2025 m. pelno marža buvo 1,2%, rodanti nedidelį, bet teigiamą pelningumą. Balanso rodikliai 2025 m. susilpnėjo: turtas sumažėjo iki 24,7 tūkst. EUR nuo 43,3 tūkst. EUR 2024 m., o nuosavas kapitalas sumažėjo iki 18,4 tūkst. EUR nuo 32,2 tūkst. EUR. Įsipareigojimai sudarė 6,3 tūkst. EUR, nuosavo kapitalo rodiklis buvo 74,5%. Turto apyvartumas siekė 4,09 karto, nuosavo kapitalo grąža – 6,8%, turto grąža – 5,1%. Pajamos vienam darbuotojui buvo 25,3 tūkst. EUR, pelnas vienam darbuotojui – 315 EUR.