Lurema, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 8 m. 9 mėn.

Lurema - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-04
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 38,860 71,427 55,140 50,924 55,093 45,749 47,617 34,014
Pelnas prieš apmokestinimą 3,672 2,720 2,021 -3,672 -913 -2,629 6,932 -4,961
Grynasis pelnas 3,672 2,584 1,919 -3,672 -913 -2,629 6,932 -4,961
Nuosavas kapitalas 6,672 9,256 11,176 7,503 6,590 3,961 10,894 5,934
Įsipareigojimai 2,630 4,061 4,846 4,302 4,622 6,589 4,169 4,294
Ilgalaikis turtas 3,921 3,470 3,957 6,741 5,532 4,462 3,646 1,066
Trumpalaikis turtas 5,230 9,715 11,965 4,909 5,503 5,890 11,198 8,952
Turtas viso 9,151 13,185 15,922 11,650 11,035 10,352 14,844 10,018
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 7,188 8,150 6,192
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - +83.8% -22.8% -7.6% +8.2% -17.0% +4.1% -28.6%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 40.1% 19.6% 12.1% -31.5% -8.3% -25.4% 46.7% -49.5%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 55.0% 27.9% 17.2% -48.9% -13.9% -66.4% 63.6% -83.6%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 9.4% 3.6% 3.5% -7.2% -1.7% -5.7% 14.6% -14.6%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 9.4% 3.8% 3.7% -7.2% -1.7% -5.7% 14.6% -14.6%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 0.4 0.4 0.4 0.6 0.7 1.7 0.4 0.7
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 38,860 37,266 27,570 25,462 27,547 26,142 35,714 17,007

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Lurema - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-09-05 2026-09-15 0.33
2026-08-23 2026-09-02 0.33
2026-08-18 2026-08-19 0.33
2026-07-23 2026-08-16 0.33
2026-06-16 2026-06-17 410.30
2024-11-18 2024-12-11 0.49
2024-10-29 2024-11-11 0.49
2024-10-28 2024-10-28 0.27
2024-10-24 2024-10-27 0.49
2024-10-16 2024-10-23 0.27
2024-09-20 2024-10-07 0.27
2024-09-17 2024-09-19 186.32
2024-08-19 2024-09-16 0.27
2024-07-24 2024-08-13 0.27
2024-06-18 2024-06-24 186.88
2024-04-16 2024-05-13 0.17
2024-03-18 2024-04-14 0.17
2024-02-19 2024-03-14 0.17
2024-01-23 2024-02-11 0.17

Lurema - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-04-30 2026-05-25 0.05
2026-03-29 2026-04-23 0.05
2026-03-02 2026-03-27 0.05

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Lurema, UAB (kodas 304743239) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininio kelių transporto veiklą. 2025 m. įmonės pajamos siekė 34,0 tūkst. EUR ir buvo 28,6% mažesnės nei 2024 m., taip pat 25,6% mažesnės nei 2023 m. 2025 m. grynasis nuostolis sudarė 5,0 tūkst. EUR, palyginti su 6,9 tūkst. EUR pelnu 2024 m. ir 2,6 tūkst. EUR nuostoliu 2023 m., todėl pastarųjų trejų metų pelningumas buvo nepastovus. 2025 m. pelno marža siekė -14,6%. Metų pabaigoje visas turtas sudarė 10,0 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 5,9 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 4,3 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis siekė 59,2%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,72, todėl finansinis svertas buvo vidutinis. Turto apyvartumas siekė 3,40 karto, rodydamas gana efektyvų mažos turto bazės naudojimą. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 17,0 tūkst. EUR, o nuostolis vienam darbuotojui – 2,5 tūkst. EUR. 2025 m. buvo silpnesni nei pelningi 2024 m., kai apyvarta sumažėjo ir veikla vėl tapo nuostolinga.