Remagra, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 8 m. 9 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Remagra, MB
Įmonės kodas
304745667
PVM kodas
LT100011383913
Registracijos adresas
Telšių r. sav., Degaičių sen., Degaičių k., Dimaičių g. 13, LT-88103
Registracijos data
2018-01-10
Įmonės amžius: 8 m. 9 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Remagra"
Įmonės kodas: 304745667
Adresas: Telšių r. sav., Degaičių sen., Degaičių k., Dimaičių g. 13, LT-88103
PVM mokėtojo kodas: LT100011383913
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
MB „Remagra“ (įmonės kodas 304745667) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2018 m. ir veikianti Degaičių k., Telšių r. sav., Telšių apskr., Dimaičių g. 13. Įmonė priskiriama nacionalinių privačių ne finansų bendrovių sektoriui, o nuosavybės forma apibūdinama kaip privati nuosavybė, kai daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra T.95.31.00, Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra. Įmonė priskirta mikro įmonių dydžio grupei, jos pajamų grupė yra [0.1-0.5M), o darbuotojų grupė – [1-2].
Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 112,1 tūkst. EUR pajamų, jos sumažėjo 12,4 % per metus ir 14,3 % per dvejus metus. Nepaisant mažesnės apyvartos, grynasis pelnas padidėjo iki 20,6 tūkst. EUR, o pelno marža pakilo iki 18,4 %, palyginti su 14,0 % 2024 m. ir 4,7 % 2023 m. 2025 m. turtas siekė 112,8 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 64,6 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 44,0 tūkst. EUR. Darbuotojų skaičius išliko labai mažas: 2025 m. vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, o so far in 2026 – taip pat 1, kai 2023 ir 2024 m. vidutiniškai dirbo po 2 darbuotojus.
Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 112,1 tūkst. EUR pajamų, jos sumažėjo 12,4 % per metus ir 14,3 % per dvejus metus. Nepaisant mažesnės apyvartos, grynasis pelnas padidėjo iki 20,6 tūkst. EUR, o pelno marža pakilo iki 18,4 %, palyginti su 14,0 % 2024 m. ir 4,7 % 2023 m. 2025 m. turtas siekė 112,8 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 64,6 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 44,0 tūkst. EUR. Darbuotojų skaičius išliko labai mažas: 2025 m. vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, o so far in 2026 – taip pat 1, kai 2023 ir 2024 m. vidutiniškai dirbo po 2 darbuotojus.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Remagra, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Remagra, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.