Remagra, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 8 m. 9 mėn.

Remagra - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-10
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 5,366 20,902 67,207 175,161 121,516 130,849 127,949 112,088
Pelnas prieš apmokestinimą -1,872 122 4,401 7,554 12,461 6,131 21,131 24,237
Grynasis pelnas -1,872 122 4,401 7,554 10,592 6,131 17,961 20,601
Nuosavas kapitalas -1,873 -1,751 2,650 10,204 20,796 26,927 43,968 64,569
Įsipareigojimai - - - - 42,487 40,901 39,058 43,952
Ilgalaikis turtas 27,064 41,926 49,715 73,205 57,909 35,814 59,001 58,395
Trumpalaikis turtas 25,808 20,665 14,618 13,626 39,153 50,565 34,520 54,420
Turtas viso 52,872 62,591 64,333 86,831 97,062 86,379 93,521 112,815
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 14,400 11,561 14,063
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - +289.5% +221.5% +160.6% -30.6% +7.7% -2.2% -12.4%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -3.5% 0.2% 6.8% 8.7% 10.9% 7.1% 19.2% 18.3%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. - - 166.1% 74.0% 50.9% 22.8% 40.9% 31.9%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -34.9% 0.6% 6.5% 4.3% 8.7% 4.7% 14.0% 18.4%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -34.9% 0.6% 6.5% 4.3% 10.3% 4.7% 16.5% 21.6%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - - - 2.0 1.5 0.9 0.7
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 2,683 10,033 33,604 84,079 41,662 56,079 43,868 64,050

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Remagra - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2022-05-02 2022-05-11 669.69

Remagra - VMI nepriemokos

2026-10-11 dienos įmonės Remagra pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 21 €

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-10-05 2026-10-11 21.41
2026-10-02 2026-10-04 21.39
2026-09-28 2026-10-01 21.34
2026-09-01 2026-09-23 21.34
2026-08-31 2026-08-31 13.74
2026-08-28 2026-08-30 2.1
2026-07-23 2026-07-26 2.1
2026-06-30 2026-07-22 2.76
2026-05-01 2026-05-26 1.06
2025-10-17 2025-10-26 0.31
2025-03-07 2025-03-17 0.24
2025-03-02 2025-03-06 138.58
2025-02-28 2025-03-01 137.46
2025-02-20 2025-02-27 136.82
2025-01-15 2025-01-15 79.47

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Remagra, MB (kodas 304745667) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. bendrovė gavo €112.1K pajamų ir uždirbo €20.6K grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 18.4%. Pajamos mažėjo nuo €130.8K 2023 m. iki €127.9K 2024 m. ir iki €112.1K 2025 m., tačiau pelningumas per tą patį laikotarpį reikšmingai pagerėjo: grynasis pelnas išaugo nuo €6.1K iki €18.0K ir galiausiai iki €20.6K. Tai rodo, kad mažėjant apyvartai įmonė pagerino veiklos rezultatą. Balansas taip pat stiprėjo: 2025 m. turtas padidėjo iki €112.8K, palyginti su €93.5K 2024 m. ir €86.4K 2023 m., o nuosavas kapitalas išaugo iki €64.6K nuo €44.0K ir €26.9K. Įsipareigojimai 2025 m. siekė €44.0K, kai 2024 m. buvo €39.1K, o 2023 m. – €40.9K. 2025 m. ROE sudarė 31.9%, ROA – 18.3%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.68, o turto apyvartumas – 0.99x. Pajamos vienam darbuotojui siekė €112.1K, o pelnas vienam darbuotojui – €20.6K.