Pratura - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-17
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 36,586 | 69,835 | 38,920 | 78,167 | 106,006 | 347,462 | 102,121 | 114,576 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 740 | 9,823 | 894 | 9,295 | 33,909 | 259,426 | 178 | 17,343 |
| Grynasis pelnas | 629 | 8,350 | 760 | 7,901 | 30,022 | 221,112 | 53 | 16,302 |
| Nuosavas kapitalas | 629 | 8,979 | 1,389 | 9,290 | 31,400 | 222,489 | 222,542 | 238,844 |
| Įsipareigojimai | 111 | 16,400 | 190 | 18,641 | 9,023 | 51,410 | 10,670 | 19,498 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46,979 | 38,809 |
| Trumpalaikis turtas | 740 | 25,379 | 1,579 | 27,931 | 40,423 | 273,899 | 186,233 | 219,533 |
| Turtas viso | 740 | 25,379 | 1,579 | 27,931 | 40,423 | 273,899 | 233,212 | 258,342 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 30,396 | 74,825 | 6,701 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +90.9% | -44.3% | +100.8% | +35.6% | +227.8% | -70.6% | +12.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 85.0% | 32.9% | 48.1% | 28.3% | 74.3% | 80.7% | 0.0% | 6.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 93.0% | 54.7% | 85.0% | 95.6% | 99.4% | 0.0% | 6.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.7% | 12.0% | 2.0% | 10.1% | 28.3% | 63.6% | 0.1% | 14.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 2.0% | 14.1% | 2.3% | 11.9% | 32.0% | 74.7% | 0.2% | 15.1% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.2 | 1.8 | 0.1 | 2.0 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Pratura - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2022-12-27 | 2022-12-31 | 807.04 |
Pratura - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Pratura, MB (kodas 304749523) yra mažoji bendrija, vykdanti konsultacinę verslo ir kito valdymo veiklą. 2025 m. įmonė gavo 114,6 tūkst. Eur pajamų, arba 12,2% daugiau nei 2024 m., o grynasis pelnas sudarė 16,3 tūkst. Eur, pelningumo marža siekė 14,2%. Tai sekė po silpnesnių 2024 m., kai pajamos sumažėjo iki 102,1 tūkst. Eur nuo 347,5 tūkst. Eur 2023 m., o pelnas beveik nusileido iki lūžio taško. Per dvejus metus pajamos buvo 67,0% mažesnės nei 2023 m., todėl veiklos mastas dar negrįžo į ankstesnį lygį, nors 2025 m. matomas atsigavimas. Pelningumas taip pat gerokai sumažėjo, palyginti su 2023 m., kai grynasis pelnas siekė 221,1 tūkst. Eur. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 258,3 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 238,8 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 19,5 tūkst. Eur. Balansas išlieka labai tvirtas: nuosavo kapitalo dalis siekė 92,5%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,08, nuosavo kapitalo grąža – 6,8%, turto grąža – 6,3%, o turto apyvartumas – 0,44 karto.