Autohelas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-04-17
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 14,759 | 33,415 | 48,652 | 64,886 | 204,963 | 225,183 | 307,394 | 239,050 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 725 | 4,146 | 1,931 | 499 | 46,311 | 44,254 | 20,026 | 29,244 |
| Grynasis pelnas | 689 | 3,874 | 1,822 | 466 | 43,894 | 41,883 | 15,329 | 26,728 |
| Nuosavas kapitalas | 1,189 | 5,063 | 3,885 | 4,350 | 47,429 | 70,419 | 85,748 | 112,476 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | - | 18,220 | 31,646 | 28,190 | 229,279 |
| Ilgalaikis turtas | 2,184 | 1,680 | 1,177 | 1,416 | 1,519 | 8,082 | 10,129 | 271,910 |
| Trumpalaikis turtas | 4,615 | 5,172 | 11,856 | 24,799 | 64,130 | 93,983 | 103,809 | 69,845 |
| Turtas viso | 6,799 | 6,852 | 13,033 | 26,215 | 65,649 | 102,065 | 113,938 | 341,755 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 12,450 | 8,678 | 8,764 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +126.4% | +45.6% | +33.4% | +215.9% | +9.9% | +36.5% | -22.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 10.1% | 56.5% | 14.0% | 1.8% | 66.9% | 41.0% | 13.5% | 7.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 57.9% | 76.5% | 46.9% | 10.7% | 92.5% | 59.5% | 17.9% | 23.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 4.7% | 11.6% | 3.7% | 0.7% | 21.4% | 18.6% | 5.0% | 11.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 4.9% | 12.4% | 4.0% | 0.8% | 22.6% | 19.7% | 6.5% | 12.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | 0.4 | 0.4 | 0.3 | 2.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 14,759 | 22,277 | 24,326 | 40,981 | 129,453 | 93,178 | 245,915 | 239,050 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Autohelas - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-07-02 | 2026-07-12 | 59.92 |
| 2026-07-01 | 2026-07-01 | 339.52 |
| 2026-06-16 | 2026-06-30 | 259.04 |
| 2026-06-02 | 2026-06-07 | 259.04 |
| 2026-05-17 | 2026-06-01 | 178.56 |
| 2026-05-03 | 2026-05-05 | 178.56 |
| 2026-04-20 | 2026-04-29 | 98.08 |
| 2026-04-01 | 2026-04-08 | 98.08 |
| 2026-03-29 | 2026-03-31 | 17.60 |
| 2026-03-17 | 2026-03-27 | 17.60 |
| 2026-03-03 | 2026-03-04 | 17.60 |
| 2026-01-12 | 2026-01-12 | 103.79 |
| 2025-12-03 | 2025-12-08 | 103.79 |
| 2025-11-07 | 2025-11-09 | 103.79 |
| 2025-09-07 | 2025-09-09 | 103.79 |
| 2025-08-04 | 2025-08-04 | 103.79 |
| 2025-04-01 | 2025-04-01 | 72.45 |
| 2025-03-04 | 2025-03-04 | 72.45 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 72.45 |
| 2025-02-01 | 2025-02-03 | 72.45 |
| 2025-01-02 | 2025-01-07 | 64.50 |
| 2024-11-04 | 2024-11-05 | 64.50 |
| 2024-10-01 | 2024-10-07 | 64.50 |
| 2024-09-03 | 2024-09-04 | 64.50 |
| 2024-08-01 | 2024-08-04 | 64.50 |
| 2024-07-02 | 2024-07-04 | 64.50 |
| 2024-06-03 | 2024-06-06 | 64.50 |
| 2024-05-02 | 2024-05-05 | 64.50 |
| 2024-04-03 | 2024-04-04 | 64.50 |
| 2024-03-04 | 2024-03-04 | 220.01 |
| 2024-03-01 | 2024-03-03 | 64.50 |
| 2024-02-01 | 2024-02-04 | 64.50 |
| 2023-12-01 | 2023-12-04 | 200.00 |
| 2023-10-04 | 2023-10-05 | 200.00 |
| 2023-10-03 | 2023-10-03 | 58.63 |
| 2023-09-01 | 2023-09-04 | 117.26 |
| 2023-08-17 | 2023-08-31 | 58.63 |
| 2023-08-01 | 2023-08-01 | 117.26 |
| 2023-07-18 | 2023-07-31 | 58.63 |
| 2023-07-03 | 2023-07-10 | 117.26 |
| 2023-06-29 | 2023-07-02 | 58.63 |
| 2023-06-16 | 2023-06-28 | 117.26 |
| 2023-06-01 | 2023-06-12 | 117.26 |
| 2023-05-16 | 2023-05-31 | 58.63 |
| 2023-05-04 | 2023-05-07 | 58.63 |
| 2023-02-06 | 2023-02-09 | 58.63 |
| 2023-02-01 | 2023-02-03 | 58.63 |
| 2021-11-16 | 2021-12-06 | 0.24 |
Autohelas - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Autohelas, MB (kodas 304828839) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė gavo €239.1K pajamų ir uždirbo €26.7K grynojo pelno, o pelningumo marža sudarė 11.2%. Pajamos per metus sumažėjo 22.2% nuo 2024 m. pasiekto €307.4K lygio, tačiau išliko didesnės nei 2023 m. gautos €225.2K pajamos, todėl matomas trejų metų augimo ir vėlesnės korekcijos modelis. Pelningumas 2024 m. buvo susilpnėjęs: grynasis pelnas siekė €15.3K, o marža – 5.0%, tačiau 2025 m. rezultatai pagerėjo. 2023 m. grynasis pelnas sudarė €41.9K. 2025 m. pabaigoje visas turtas siekė €341.8K, nuosavas kapitalas – €112.5K, o įsipareigojimai – €229.3K. Ilgalaikis turtas sudarė €271.9K, trumpalaikis – €69.8K. Pagrindiniai 2025 m. rodikliai: nuosavo kapitalo grąža 23.8%, turto grąža 7.8%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis 2.04, turto apyvartumas 0.70 karto. Pajamos vienam darbuotojui siekė €239.1K, o pelnas vienam darbuotojui – €26.7K.