Insuras, UAB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 8 m. 4 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Insuras, UAB
Įmonės kodas
304863142
PVM kodas
LT100012279712
Registracijos adresas
Vilnius, Tuskulėnų g. 19-35, LT-09218
Registracijos data
2018-06-28
Įmonės amžius: 8 m. 4 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
EVRK veikla
Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
UAB "Insuras"
Įmonės kodas: 304863142
Adresas: Vilnius, Tuskulėnų g. 19-35, LT-09218
PVM mokėtojo kodas: LT100012279712
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Insuras, UAB (įmonės kodas 304863142) yra veikianti uždaroji akcinė bendrovė, įregistruota 2018 m. birželio 28 d. Ji priskiriama privačioms nacionalinėms ne finansų bendrovėms, o pagal nuosavybę apibūdinama kaip privati nuosavybė, kai daugiau kaip 50% įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Įmonės valdymas nurodytas kaip tik vadovas, o įstatinis kapitalas siekia 2,5 tūkst. EUR. Pagrindinė veikla yra EVRK G.47.12.00 – kita nespecializuota mažmeninė prekyba. Bendrovė veikia Vilniuje, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr., adresu Tuskulėnų g. 19-35. Įmonė priskiriama mikro įmonėms.
2025 finansiniais metais bendrovė gavo 90,1 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 5,0 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 5,5%. Pajamos per metus sumažėjo 16,9%, o per dvejus metus – 40,0%. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas siekė 38,9 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 3,1 tūkst. EUR, o turtas – 41,9 tūkst. EUR. Skolos lygis išliko mažas. Vidutinis darbuotojų skaičius 2024 ir 2025 m. buvo po 3, o 2026 m. vidutiniškai taip pat dirbo 3 darbuotojai.
2025 finansiniais metais bendrovė gavo 90,1 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 5,0 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 5,5%. Pajamos per metus sumažėjo 16,9%, o per dvejus metus – 40,0%. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas siekė 38,9 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 3,1 tūkst. EUR, o turtas – 41,9 tūkst. EUR. Skolos lygis išliko mažas. Vidutinis darbuotojų skaičius 2024 ir 2025 m. buvo po 3, o 2026 m. vidutiniškai taip pat dirbo 3 darbuotojai.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Insuras, UAB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Insuras, UAB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.