Insuras, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 8 m. 4 mėn.

Insuras - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-07-02
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 13,552 38,974 41,873 37,667 123,177 150,066 108,409 90,096
Pelnas prieš apmokestinimą 6,348 12,632 10,845 8,748 23,791 - 10,766 5,266
Grynasis pelnas 6,348 11,989 10,296 8,311 22,601 - 10,228 4,957
Nuosavas kapitalas 8,848 20,837 26,133 29,444 47,045 47,675 41,903 38,860
Įsipareigojimai 483 2,261 2,491 1,753 4,408 6,294 8,873 3,073
Ilgalaikis turtas 0 0 0 0 3,983 3,926 2,763 694
Trumpalaikis turtas 9,331 23,098 28,624 31,197 47,470 50,043 48,013 41,239
Turtas viso 9,331 23,098 28,624 31,197 51,453 53,969 50,776 41,933
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 12,238 11,312 12,367
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - +187.6% +7.4% -10.0% +227.0% +21.8% -27.8% -16.9%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 68.0% 51.9% 36.0% 26.6% 43.9% - 20.1% 11.8%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 71.7% 57.5% 39.4% 28.2% 48.0% - 24.4% 12.8%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 46.8% 30.8% 24.6% 22.1% 18.3% - 9.4% 5.5%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 46.8% 32.4% 25.9% 23.2% 19.3% - 9.9% 5.8%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 0.1 0.1 0.1 0.1 0.1 0.1 0.2 0.1
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 13,552 22,271 20,937 18,834 61,589 64,315 36,136 30,032

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Insuras - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-09-05 2026-09-14 0.04
2026-08-23 2026-09-02 0.04
2026-08-18 2026-08-19 0.04
2026-07-23 2026-08-16 0.04
2025-09-07 2025-09-14 0.05
2025-08-31 2025-09-03 0.05
2025-08-19 2025-08-29 0.05
2025-07-24 2025-08-13 0.05
2024-11-18 2024-12-15 0.06
2024-10-24 2024-11-14 0.06

Insuras - VMI nepriemokos

2026-10-11 dienos įmonės Insuras pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-09-27 2026-10-11 0.13
2026-09-01 2026-09-26 0.21
2025-06-28 2025-07-26 0.15
2025-02-16 2025-02-25 0.28
2025-02-05 2025-02-15 0.33
2025-01-30 2025-02-04 0.28

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Insuras, UAB (kodas 304863142) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti kitą nespecializuotą mažmeninę prekybą. 2025 m. bendrovė gavo €90.1K pajamų ir uždirbo €5.0K grynojo pelno, palyginti su €108.4K pajamomis ir €10.2K grynuoju pelnu 2024 m. Pajamos per metus sumažėjo 16.9%, o per dvejus metus – 40.0%, todėl matoma aiški mažėjimo tendencija nuo €150.1K 2023 m. iki €108.4K 2024 m. ir iki 2025 m. lygio. Pelningumas taip pat susilpnėjo: grynojo pelno marža sumažėjo nuo 9.4% 2024 m. iki 5.5% 2025 m. 2025 m. pabaigoje bendras turtas siekė €41.9K, nuosavas kapitalas – €38.9K, o įsipareigojimai – €3.1K, todėl balansas išliko labai konservatyvus ir mažai įsiskolinęs. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 92.7%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.08. Turto apyvarta siekė 2.15x, pajamos vienam darbuotojui – €30.0K, o pelnas vienam darbuotojui – €1.7K.