Transport Solutions Group, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 8 m. 2 mėn.

Transport Solutions Group - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-08-03
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 1,950 12,923 36,273 53,561 69,238 104,206 230,793 347,728
Pelnas prieš apmokestinimą -669 -7,693 2,643 4,978 -19,323 19,169 68,823 82,933
Grynasis pelnas -669 -7,693 2,643 4,817 -19,323 18,795 65,333 69,830
Nuosavas kapitalas 8,331 638 3,166 10,046 -4,438 14,357 79,690 134,520
Įsipareigojimai 526 5,140 13,564 0 18,933 39,618 48,312 43,061
Ilgalaikis turtas 2,603 2,603 2,943 2,223 1,502 14,821 29,976 78,155
Trumpalaikis turtas 6,254 3,175 13,627 25,604 12,712 38,963 97,377 98,334
Turtas viso 8,857 5,778 16,570 27,827 14,214 53,784 127,353 176,489
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 1,497 2,419 15,289
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - +562.7% +180.7% +47.7% +29.3% +50.5% +121.5% +50.7%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -7.6% -133.1% 16.0% 17.3% -135.9% 34.9% 51.3% 39.6%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. -8.0% -1205.8% 83.5% 47.9% - 130.9% 82.0% 51.9%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -34.3% -59.5% 7.3% 9.0% -27.9% 18.0% 28.3% 20.1%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -34.3% -59.5% 7.3% 9.3% -27.9% 18.4% 29.8% 23.8%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 0.1 8.1 4.3 - - 2.8 0.6 0.3
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 1,950 9,122 36,273 53,561 69,238 104,206 230,793 173,864

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Transport Solutions Group - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-09-20 2026-09-21 346.27
2026-09-16 2026-09-17 346.27
2026-08-23 2026-08-31 293.47
2026-08-18 2026-08-19 293.47
2026-07-27 2026-08-17 3.27
2026-07-23 2026-07-26 310.03
2026-07-19 2026-07-22 306.76
2026-07-16 2026-07-17 306.76
2026-06-16 2026-06-25 1102.50
2024-05-16 2024-05-29 0.02
2024-04-23 2024-05-05 0.22
2024-04-16 2024-04-18 119.96
2024-02-19 2024-02-21 40.36
2023-09-18 2023-09-24 253.77
2023-03-16 2023-03-19 187.51
2023-02-17 2023-03-15 0.08
2023-01-23 2023-01-31 0.08

Transport Solutions Group - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-10-02 2026-10-05 1994.8
2026-09-28 2026-10-01 3539.04
2026-09-24 2026-09-27 1591.04
2026-09-23 2026-09-23 6866.04
2026-09-18 2026-09-22 3508.54
2026-07-09 2026-09-17 27.54
2026-07-02 2026-07-08 22.95
2026-06-28 2026-07-01 17027.4
2026-06-03 2026-06-27 0.88
2026-06-01 2026-06-02 413.8
2026-05-31 2026-05-31 413.58
2026-05-28 2026-05-30 413.36
2025-12-01 2025-12-30 1.54
2025-11-28 2025-11-28 2954.49
2025-11-27 2025-11-27 585.87
2025-11-08 2025-11-26 28.38
2025-11-06 2025-11-07 1617.19
2025-10-30 2025-11-05 13.55
2025-10-23 2025-10-29 0.55
2025-10-21 2025-10-22 0.33
2025-10-10 2025-10-20 63.53
2025-10-02 2025-10-09 0.45
2025-09-30 2025-10-01 331.78
2025-09-28 2025-09-29 331.42

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Transport Solutions Group, UAB (kodas 304889048) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. bendrovė gavo 347,7 tūkst. EUR pajamų, o tai reiškia 50,7% augimą per metus ir 233,7% augimą per dvejus metus. Palyginimui, 2023 m. pajamos siekė 104,2 tūkst. EUR, o 2024 m. – 230,8 tūkst. EUR. Grynasis pelnas išaugo nuo 18,8 tūkst. EUR 2023 m. iki 65,3 tūkst. EUR 2024 m. ir 69,8 tūkst. EUR 2025 m., o pelningumo marža atitinkamai kito nuo 18,0% iki 28,3% ir iki 20,1% paskutiniais metais. Balansas taip pat sustiprėjo: 2025 m. turtas sudarė 176,5 tūkst. EUR, palyginti su 53,8 tūkst. EUR 2023 m. ir 127,4 tūkst. EUR 2024 m. Nuosavas kapitalas pasiekė 134,5 tūkst. EUR, įsipareigojimai buvo 43,1 tūkst. EUR, skolos ir nuosavo kapitalo santykis siekė 0,32, o nuosavo kapitalo rodiklis – 76,2%. Turto apyvarta buvo 1,97 karto, ROE – 51,9%, ROA – 39,6%. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 173,9 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 34,9 tūkst. EUR.