Madadai - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-08-20
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 13,761 | 89,477 | - | 50,935 | 53,356 | - | 18,206 | 60,176 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 2,851 | 6,782 | 0 | -7,493 | -1,040 | 0 | 513 | 612 |
| Grynasis pelnas | 2,851 | 6,365 | 0 | -7,493 | -1,053 | 0 | 513 | 493 |
| Nuosavas kapitalas | 2,853 | 9,219 | 11,319 | 3,825 | 2,771 | 0 | 1,183 | 1,085 |
| Įsipareigojimai | - | - | 959 | - | 3,015 | 0 | 836 | 4,501 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1,181 | 3,160 | 2,467 | 1,125 | 0 | 1,592 | 633 |
| Trumpalaikis turtas | 7,833 | 10,494 | 9,118 | 4,070 | 4,661 | 0 | 427 | 4,953 |
| Turtas viso | 7,833 | 11,675 | 12,278 | 6,537 | 5,786 | 0 | 2,019 | 5,586 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 8,304 | 3,159 | 6,368 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +550.2% | - | - | +4.8% | - | - | +230.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 36.4% | 54.5% | 0.0% | -114.6% | -18.2% | - | 25.4% | 8.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 99.9% | 69.0% | 0.0% | -195.9% | -38.0% | - | 43.4% | 45.4% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 20.7% | 7.1% | - | -14.7% | -2.0% | - | 2.8% | 0.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 20.7% | 7.6% | - | -14.7% | -1.9% | - | 2.8% | 1.0% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 0.1 | - | 1.1 | - | 0.7 | 4.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Madadai - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-07-01 | 2026-07-31 | 80.48 |
| 2025-05-04 | 2025-05-31 | 14.91 |
| 2023-10-03 | 2023-10-31 | 174.80 |
| 2023-09-01 | 2023-10-02 | 116.17 |
| 2023-08-01 | 2023-08-31 | 57.54 |
Madadai - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-06-28 | 2026-07-07 | 0.09 |
| 2026-03-08 | 2026-03-08 | 375.0 |
| 2025-11-12 | 2025-11-12 | 1050.0 |
| 2025-09-13 | 2025-09-14 | 374.9 |
| 2025-07-28 | 2025-07-28 | 13.0 |
| 2025-04-11 | 2025-04-11 | 374.9 |
| 2025-02-20 | 2025-02-20 | 0.3 |
| 2025-01-30 | 2025-01-30 | 0.3 |
| 2025-01-01 | 2025-01-23 | 0.3 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 0.27 |
| 2024-12-01 | 2024-12-02 | 0.02 |
| 2024-11-28 | 2024-11-30 | 172.02 |
| 2024-10-01 | 2024-11-27 | 0.02 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Madadai, MB (kodas 304895873) yra mažoji bendrija, vykdanti reklamos agentūrų veiklą. 2025 m., t. y. naujausiais finansiniais metais, bendrovė gavo 60,2 tūkst. EUR pajamų, o tai yra 230,5% daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 18,2 tūkst. EUR. Grynas pelnas išliko teigiamas ir sudarė 493 EUR, šiek tiek mažiau nei 2024 m. gauti 513 EUR, o pelningumo marža sumažėjo nuo 2,8% iki 0,8%. Tai rodo spartų pajamų augimą, tačiau ribotą pardavimų virtimą pelnu. Per dvejų metų laikotarpį pajamos smarkiai augo, o pelnas išliko panašaus lygio ir nežymiai sumažėjo. Balansas taip pat padidėjo: 2025 m. turto suma siekė 5,6 tūkst. EUR, palyginti su 2,0 tūkst. EUR 2024 m. Nuosavas kapitalas sudarė 1,1 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 4,5 tūkst. EUR, todėl įsipareigojimai buvo gerokai didesni už nuosavą kapitalą. Ilgalaikis turtas sudarė 633 EUR, trumpalaikis turtas – 5,0 tūkst. EUR. 2025 m. rodikliai: ROE 45,4%, ROA 8,8%, turto apyvartumas 10,77 karto.