Murbus, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 8 m. 2 mėn.

Murbus - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-08-24
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos - 13,500 20,850 71,040 140,324 270,586 27,283 8,750
Pelnas prieš apmokestinimą - - - - - - - 1,512
Grynasis pelnas 0 8,936 13,166 19,707 6,715 37,614 -30,580 1,402
Nuosavas kapitalas 2,500 11,436 24,603 44,309 51,024 88,638 58,058 59,460
Įsipareigojimai 0 633 996 29,765 82,152 91,628 35,113 1,637
Ilgalaikis turtas 0 0 0 15,208 49,796 34,576 0 0
Trumpalaikis turtas 2,500 12,010 25,363 55,967 77,444 142,655 92,885 60,576
Turtas viso 2,500 12,010 25,363 71,175 127,240 177,231 92,885 60,576
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 31,629 9,611 684
Soc. draudimo įmokos - - - - - 8,294 1,724 -
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - - +54.4% +240.7% +97.5% +92.8% -89.9% -67.9%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 0.0% 74.4% 51.9% 27.7% 5.3% 21.2% -32.9% 2.3%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 0.0% 78.1% 53.5% 44.5% 13.2% 42.4% -52.7% 2.4%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - 66.2% 63.1% 27.7% 4.8% 13.9% -112.1% 16.0%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - - - - - - 17.3%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - 0.1 0.0 0.7 1.6 1.0 0.6 0.0
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - 13,500 14,717 25,073 28,065 49,197 9,354 4,375

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Murbus - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-09-20 2026-09-21 24.27
2026-09-16 2026-09-17 24.27
2026-07-19 2026-07-19 24.27
2026-07-16 2026-07-17 24.27
2026-05-17 2026-05-17 24.27
2026-03-27 2026-03-27 19.67
2026-03-17 2026-03-18 19.67
2024-07-01 2024-07-01 321.84
2024-06-18 2024-06-30 326.36
2024-01-26 2024-01-28 5.72
2024-01-23 2024-01-25 686.68
2024-01-19 2024-01-22 680.96
2024-01-16 2024-01-18 1107.90
2024-01-15 2024-01-15 426.94
2024-01-09 2024-01-11 426.94
2024-01-05 2024-01-08 460.19
2023-12-28 2024-01-04 507.70
2023-12-18 2023-12-27 761.93
2023-11-16 2023-12-17 0.03
2023-11-14 2023-11-14 0.03
2023-10-24 2023-10-26 5.77
2023-10-02 2023-10-02 53.18
2023-09-29 2023-10-01 867.91
2023-09-18 2023-09-28 930.05
2023-08-17 2023-08-21 711.94
2023-06-16 2023-06-18 499.18
2023-02-17 2023-04-16 0.10
2023-02-06 2023-02-14 0.10
2023-01-23 2023-02-03 0.10
2022-11-17 2022-11-18 812.54
2022-10-28 2022-11-16 0.18

Murbus - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2025-06-28 2025-07-24 4.11
2025-04-28 2025-04-30 117.6
2025-02-04 2025-02-04 361.12
2025-02-02 2025-02-03 360.82
2025-01-31 2025-02-01 360.72
2025-01-30 2025-01-30 360.42
2024-11-08 2024-11-25 0.12

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Murbus, UAB, įmonės kodas 304902969, yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 finansiniais metais įmonė gavo 8,8 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 1,4 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 16,0%. Tai sekė po gerokai silpnesnių 2024 metų, kai pajamos sumažėjo iki 27,3 tūkst. EUR, o bendrovė patyrė 30,6 tūkst. EUR nuostolį; 2023 metais pajamos siekė 270,6 tūkst. EUR, o grynasis pelnas buvo 37,6 tūkst. EUR. Taigi per dvejus metus matomas ryškus veiklos masto sumažėjimas, nors 2025 metais pelningumas vėl buvo pasiektas. 2025 metų pabaigoje visas turtas sudarė 60,6 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 59,5 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 1,6 tūkst. EUR, todėl kapitalo struktūra išliko labai tvirta. Nuosavo kapitalo dalis siekė 98,2%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,03, ROE – 2,4%, ROA – 2,3%, o turto apyvartumas – 0,14 karto.