Remalita - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-10-06
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 5,026 | 65,581 | 31,348 | 39,014 | 71,313 | 90,630 | 30,500 | - |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,397 | -9,662 | -12,735 | 4,808 | -3,698 | -20,227 | 10,751 | -628 |
| Grynasis pelnas | 1,397 | -9,662 | -12,735 | 4,808 | -3,698 | -20,227 | 10,751 | -628 |
| Nuosavas kapitalas | 3,897 | 7,736 | -5,000 | -194 | 10,108 | -10,119 | 632 | 4 |
| Įsipareigojimai | 22,450 | 103,093 | 87,137 | 86,459 | 89,781 | 43,434 | 2,188 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 15,983 | 77,677 | 62,317 | 46,728 | 58,740 | 15,888 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 10,364 | 33,152 | 19,820 | 39,537 | 41,149 | 17,427 | 2,820 | 4 |
| Turtas viso | 26,347 | 110,829 | 82,137 | 86,265 | 99,889 | 33,315 | 2,820 | 4 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 20,750 | 6,187 | 60 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +1204.8% | -52.2% | +24.5% | +82.8% | +27.1% | -66.3% | - |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 5.3% | -8.7% | -15.5% | 5.6% | -3.7% | -60.7% | 381.2% | -15700.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 35.8% | -124.9% | - | - | -36.6% | - | 1701.1% | -15700.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 27.8% | -14.7% | -40.6% | 12.3% | -5.2% | -22.3% | 35.2% | - |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 27.8% | -14.7% | -40.6% | 12.3% | -5.2% | -22.3% | 35.2% | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 5.8 | 13.3 | - | - | 8.9 | - | 3.5 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 5,026 | 46,291 | 31,348 | 39,014 | 45,041 | 54,377 | 30,500 | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Remalita - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-07-19 | 2026-07-19 | 254.65 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 254.65 |
| 2024-09-17 | 2024-10-09 | 0.10 |
| 2024-07-16 | 2024-09-02 | 0.10 |
| 2024-06-18 | 2024-07-02 | 0.10 |
| 2024-05-17 | 2024-06-10 | 0.10 |
| 2024-04-23 | 2024-05-07 | 0.10 |
| 2024-02-19 | 2024-02-28 | 24.05 |
| 2023-11-16 | 2023-12-06 | 0.65 |
| 2023-10-25 | 2023-11-08 | 0.65 |
| 2023-09-18 | 2023-09-26 | 20.97 |
| 2023-08-17 | 2023-09-14 | 20.97 |
| 2023-07-26 | 2023-08-08 | 62.55 |
| 2023-07-24 | 2023-07-25 | 62.56 |
| 2023-07-18 | 2023-07-23 | 62.21 |
| 2023-06-16 | 2023-07-03 | 62.21 |
| 2023-05-16 | 2023-06-15 | 0.93 |
| 2023-05-02 | 2023-05-11 | 0.93 |
| 2023-04-27 | 2023-04-28 | 0.93 |
| 2023-04-25 | 2023-04-25 | 0.93 |
| 2023-02-17 | 2023-02-23 | 392.30 |
Remalita - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.