Lukaza, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 8 m. 1 mėn.

Lukaza - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-09-11
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 120 12,922 20,619 9,421 440 8,106 34,676 58,537
Pelnas prieš apmokestinimą - - - - - - - -
Grynasis pelnas -426 -760 3,668 7,144 -3,377 -49,119 19,660 20,418
Nuosavas kapitalas -425 -1,186 2,483 9,627 6,251 -34,678 1,982 22,400
Įsipareigojimai 1,468 4,306 4,877 7,787 10,275 71,347 45,046 63,219
Ilgalaikis turtas 0 0 0 0 0 5,338 0 0
Trumpalaikis turtas 1,043 3,120 7,360 17,414 16,526 31,331 47,028 85,619
Turtas viso 1,043 3,120 7,360 17,414 16,526 36,669 47,028 85,619
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - - - 34
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - +10668.3% +59.6% -54.3% -95.3% +1742.3% +327.8% +68.8%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -40.8% -24.4% 49.8% 41.0% -20.4% -134.0% 41.8% 23.8%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. - - 147.7% 74.2% -54.0% - 991.9% 91.2%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -355.0% -5.9% 17.8% 75.8% -767.5% -606.0% 56.7% 34.9%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - - - - - - -
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - 2.0 0.8 1.6 - 22.7 2.8
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - - - - - - -

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Lukaza - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-08-01 2026-08-31 80.48
2026-06-02 2026-06-30 160.96
2026-05-03 2026-06-01 80.48
2026-04-01 2026-04-30 241.44
2026-03-03 2026-03-31 160.96
2026-02-03 2026-03-02 80.48
2026-01-01 2026-01-31 217.35
2025-12-02 2025-12-31 144.90
2025-11-01 2025-12-01 72.45
2025-10-01 2025-10-31 217.35
2025-09-02 2025-09-30 144.90
2025-08-01 2025-09-01 72.45
2025-07-01 2025-07-31 217.35
2025-06-03 2025-06-30 144.90
2025-05-04 2025-06-02 72.45
2025-04-01 2025-04-30 217.35
2025-03-04 2025-03-31 144.90
2025-03-03 2025-03-03 72.45
2025-03-01 2025-03-02 144.90
2025-02-01 2025-02-28 72.45
2025-01-09 2025-01-31 152.62
2025-01-02 2025-01-08 193.50
2024-12-03 2024-12-31 129.00
2024-11-04 2024-12-02 64.50
2024-10-01 2024-10-31 193.50
2024-09-03 2024-09-30 129.00
2024-08-01 2024-09-02 64.50
2024-07-30 2024-07-31 172.32
2024-07-02 2024-07-29 193.50
2024-06-03 2024-07-01 129.00
2024-05-02 2024-06-02 64.50
2024-04-10 2024-04-30 169.72
2024-04-03 2024-04-09 193.50
2024-03-01 2024-04-02 129.00
2024-02-01 2024-02-29 64.50
2024-01-03 2024-01-31 175.89
2023-12-01 2024-01-02 117.26
2023-11-03 2023-11-30 58.63
2023-10-03 2023-10-31 248.34
2023-09-01 2023-10-02 189.71
2023-08-01 2023-08-31 131.08
2023-07-03 2023-07-31 72.45
2023-06-01 2023-07-02 13.82
2021-09-16 2021-10-31 44.81

Lukaza - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-08-28 2026-08-31 659.33
2026-08-10 2026-08-20 2.2
2026-08-09 2026-08-09 18.59
2026-08-05 2026-08-08 1629.53
2026-08-02 2026-08-04 1628.21
2026-05-06 2026-05-26 0.12
2026-05-01 2026-05-05 150.38
2026-04-30 2026-04-30 149.54
2026-04-09 2026-04-29 0.54
2026-04-01 2026-04-08 359.82
2026-03-29 2026-03-31 359.28
2025-09-15 2025-09-26 104.0
2025-03-28 2025-07-29 0.04
2025-03-02 2025-03-04 36.11
2025-02-27 2025-03-01 36.09
2025-02-20 2025-02-26 36.0
2024-02-17 2025-02-19 6.0

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Lukaza, MB (kodas 304915596) yra mažoji bendrija, veikianti niekur kitur nepriskirtoje pramogų ir rekreacijos organizavimo veikloje. 2025 m. įmonės pajamos siekė 58,5 tūkst. EUR, o grynasis pelnas – 20,4 tūkst. EUR; pelningumo marža sudarė 34,9%. Pajamos per metus padidėjo 68,8%, o per dvejų metų laikotarpį nuo 2023 m. iki 2025 m. jos išaugo nuo 8,1 tūkst. EUR iki 58,5 tūkst. EUR. Pelningumas taip pat reikšmingai pagerėjo: 2023 m. įmonė patyrė 49,1 tūkst. EUR nuostolį, 2024 m. uždirbo 19,7 tūkst. EUR pelno, o 2025 m. – 20,4 tūkst. EUR pelno. 2025 m. balansas sustiprėjo: turtas sudarė 85,6 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 22,4 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 63,2 tūkst. EUR. 2024 m. turtas buvo 47,0 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 2,0 tūkst. EUR, o 2023 m. nuosavas kapitalas buvo neigiamas ir siekė 34,7 tūkst. EUR. 2025 m. ROE sudarė 91,2%, ROA – 23,9%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 2,82, o turto apyvartumas – 0,68 karto.