Veinara - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-11-14
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 1,240 | 31,895 | 28,520 | 33,580 | 37,072 | 42,920 | 34,010 | 31,260 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | - | - | - | 224 |
| Grynasis pelnas | 0 | -306 | 3,191 | 731 | 456 | 4,350 | 433 | 207 |
| Nuosavas kapitalas | 2,500 | 2,194 | 5,385 | 6,116 | 6,572 | 10,922 | 11,355 | 11,562 |
| Įsipareigojimai | 486 | 497 | 749 | 631 | 647 | 821 | 558 | 900 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2,155 | 2,691 | 6,134 | 6,747 | 7,219 | 11,743 | 11,913 | 12,462 |
| Turtas viso | 2,155 | 2,691 | 6,134 | 6,747 | 7,219 | 11,743 | 11,913 | 12,462 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 1,423 | 1,738 | 1,285 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +2472.2% | -10.6% | +17.7% | +10.4% | +15.8% | -20.8% | -8.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.0% | -11.4% | 52.0% | 10.8% | 6.3% | 37.0% | 3.6% | 1.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 0.0% | -13.9% | 59.3% | 12.0% | 6.9% | 39.8% | 3.8% | 1.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.0% | -1.0% | 11.2% | 2.2% | 1.2% | 10.1% | 1.3% | 0.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - | - | 0.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 413 | 10,632 | 9,507 | 11,193 | 12,357 | 14,307 | 15,116 | 15,630 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Veinara - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 26.42 |
| 2026-03-17 | 2026-03-24 | 26.42 |
Veinara - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Veinara pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 112 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-09 | 2026-10-11 | 111.5 |
| 2026-09-09 | 2026-09-14 | 111.26 |
| 2026-08-14 | 2026-08-17 | 110.92 |
| 2026-08-10 | 2026-08-13 | 110.77 |
| 2026-08-07 | 2026-08-09 | 110.71 |
| 2026-08-05 | 2026-08-06 | 110.54 |
| 2026-05-12 | 2026-05-14 | 86.74 |
| 2026-05-11 | 2026-05-11 | 38.74 |
| 2026-05-06 | 2026-05-10 | 38.6 |
| 2026-05-01 | 2026-05-05 | 60.55 |
| 2026-04-16 | 2026-04-30 | 60.19 |
| 2026-04-14 | 2026-04-15 | 108.19 |
| 2026-04-03 | 2026-04-13 | 107.81 |
| 2026-03-11 | 2026-03-12 | 100.22 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Veinara, UAB (įmonės kodas 304952025) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. bendrovė gavo 31,3 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 207 EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 0,7%. Pelningumas išliko teigiamas, tačiau buvo labai nedidelis, palyginti su ankstesniais metais. Pajamos mažėjo nuo 42,9 tūkst. EUR 2023 m. iki 34,0 tūkst. EUR 2024 m. ir iki 31,3 tūkst. EUR 2025 m., o grynasis pelnas sumažėjo nuo 4,3 tūkst. EUR 2023 m. iki 433 EUR 2024 m. ir 207 EUR 2025 m. Taigi 2025 m. matomas tęstinis pajamų mažėjimo trendas, nors veikla išliko pelninga. 2025 m. pabaigoje bendras turtas sudarė 12,5 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 11,6 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 900 EUR, todėl kapitalo struktūra išliko labai tvirta. Nuosavo kapitalo dalis siekė 92,8%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,08, nuosavo kapitalo grąža – 1,8%, o turto grąža – 1,7%. Turto apyvartumas sudarė 2,51 karto, pajamos vienam darbuotojui – 15,6 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 104 EUR.