Urban hold - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-11-15
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 1,654 | 7,355 | 2,165 | 126,132 | 728,933 | 1,544,035 | 2,234,752 | 3,242,252 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,345 | 4,241 | 1,091 | 459 | 25,677 | 43,249 | 87,808 | 199,082 |
| Grynasis pelnas | 1,345 | 4,029 | 1,028 | 355 | 21,445 | 36,064 | 72,857 | 167,889 |
| Nuosavas kapitalas | 1,845 | 5,874 | 12,101 | 12,457 | 33,901 | 69,965 | 142,822 | 287,182 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | 62,130 | 216,037 | 510,264 | 652,353 | 571,550 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 508 | 5,226 | 13,153 | 11,308 | 8,888 | 6,423 |
| Trumpalaikis turtas | 1,845 | 6,086 | 11,656 | 70,704 | 236,691 | 559,962 | 779,835 | 850,945 |
| Turtas viso | 1,845 | 6,086 | 12,164 | 75,930 | 249,844 | 571,270 | 788,723 | 857,368 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 118,564 | 201,404 | 246,812 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 34,191 | 58,257 | 68,853 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +344.7% | -70.6% | +5726.0% | +477.9% | +111.8% | +44.7% | +45.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 72.9% | 66.2% | 8.5% | 0.5% | 8.6% | 6.3% | 9.2% | 19.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 72.9% | 68.6% | 8.5% | 2.8% | 63.3% | 51.5% | 51.0% | 58.5% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 81.3% | 54.8% | 47.5% | 0.3% | 2.9% | 2.3% | 3.3% | 5.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 81.3% | 57.7% | 50.4% | 0.4% | 3.5% | 2.8% | 3.9% | 6.1% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 5.0 | 6.4 | 7.3 | 4.6 | 2.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | 43,358 | 242,978 | 325,060 | 308,242 | 463,179 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Urban hold - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Urban hold - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-06-16 | 2025-06-16 | 225.22 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Urban hold, UAB (kodas 304952178) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti kombinuotą patalpų funkcionavimo užtikrinimo veiklą. 2025 m. bendrovės pajamos siekė €3.24M; jos augo 45.1% per metus ir 110.0% per dvejus metus. Grynasis pelnas padidėjo iki €167.9K, palyginti su €72.9K 2024 m. ir €36.1K 2023 m., o pelno marža pagerėjo iki 5.2% nuo 3.3% ir 2.3% ankstesniais metais. Pelno prieš apmokestinimą 2025 m. sudarė €199.1K. Balansas taip pat plėtėsi: viso turto vertė padidėjo iki €857.4K, nuosavas kapitalas siekė €287.2K, o įsipareigojimai – €571.5K. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 33.5%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 1.99, todėl struktūra išliko pasiskolinta, bet paremta nuosavu kapitalu. Turto apyvartumas siekė 3.78 karto, rodydamas efektyvų turto panaudojimą pajamoms generuoti. Ilgalaikis turtas buvo nedidelis – €6.4K, o trumpalaikis turtas sudarė €850.9K. Remiantis darbuotojų duomenimis, pajamos vienam darbuotojui 2025 m. siekė €463.2K, o pelnas vienam darbuotojui – €24.0K.