Marko autoservisas, MB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 7 m. 4 mėn.
Marko autoservisas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2019
Nuo: 2019-06-10
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | 2,266 | 8,368 | 2,712 | 4,051 | 10,342 | 25,301 | 10,309 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -603 | -5,152 | -4,281 | -2,584 | -2,032 | 266 | 640 |
| Grynasis pelnas | -603 | -5,152 | -4,281 | -2,584 | -2,032 | 253 | 608 |
| Nuosavas kapitalas | -3 | -1,232 | 609 | 3,448 | -2,032 | 253 | 608 |
| Įsipareigojimai | 534 | 2,067 | 1,273 | 192 | 3,338 | 798 | 303 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 184 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 531 | 835 | 1,882 | 3,640 | 1,306 | 867 | 911 |
| Turtas viso | 531 | 835 | 1,882 | 3,640 | 1,306 | 1,051 | 911 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | - | 119 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +269.3% | -67.6% | +49.4% | +155.3% | +144.6% | -59.3% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -113.6% | -617.0% | -227.5% | -71.0% | -155.6% | 24.1% | 66.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | -703.0% | -74.9% | - | 100.0% | 100.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -26.6% | -61.6% | -157.9% | -63.8% | -19.6% | 1.0% | 5.9% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -26.6% | -61.6% | -157.9% | -63.8% | -19.6% | 1.1% | 6.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 2.1 | 0.1 | - | 3.2 | 0.5 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 8,368 | - | - | 10,342 | 25,301 | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Marko autoservisas - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-03-01 | 2025-03-31 | 71.78 |
| 2025-01-02 | 2025-01-31 | 258.00 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 193.50 |
| 2024-11-04 | 2024-12-02 | 129.00 |
| 2024-09-03 | 2024-11-03 | 64.50 |
| 2024-08-01 | 2024-08-21 | 65.17 |
| 2024-07-24 | 2024-07-31 | 0.67 |
| 2024-07-02 | 2024-07-23 | 64.50 |
| 2024-06-10 | 2024-06-30 | 222.08 |
| 2024-06-03 | 2024-06-09 | 286.58 |
| 2024-05-22 | 2024-06-02 | 222.08 |
| 2024-05-15 | 2024-05-21 | 286.58 |
Marko autoservisas - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-06-19 | 2025-07-20 | 13.0 |
| 2025-02-27 | 2025-04-10 | 5.7 |
| 2025-02-15 | 2025-02-26 | 100.79 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Marko autoservisas, MB (įmonės kodas 305185958) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 m. įmonė gavo 10,3 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 608 Eur grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 5,9%. Palyginti su 2024 m., kai apyvarta pasiekė 25,3 tūkst. Eur, pajamos sumažėjo 59,2%, tačiau įmonė išliko pelninga. 2023 m. pajamos taip pat siekė 10,3 tūkst. Eur, bet buvo patirtas 2,0 tūkst. Eur grynasis nuostolis, todėl per trejus metus matomas aiškus pelningumo pagerėjimas. 2025 m. pabaigoje turto suma sudarė 911 Eur, nuosavas kapitalas – 608 Eur, o įsipareigojimai – 303 Eur. Balansas buvo gana konservatyvus, nes nuosavas kapitalas sudarė didesnę turto dalį nei skolų našta. 2025 m. grąža nuosavam kapitalui ir turtui buvo stipri, o turto apyvartumas labai aukštas, rodantis efektyvų riboto turto panaudojimą.