Jasautos - Įmonės finansai
|
EUR
|
2019
Nuo: 2019-07-26
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | 9,930 | 22,850 | 25,819 | 33,750 | 28,736 | 29,527 | 29,690 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 12 | 3,348 | 10 | 26 | -608 | 163 | 59 |
| Grynasis pelnas | 12 | 3,181 | 9 | 25 | -608 | 139 | 55 |
| Nuosavas kapitalas | 62 | 3,243 | 3,252 | 3,277 | 2,670 | 2,809 | 2,864 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | 173 | 0 | 755 | 835 |
| Ilgalaikis turtas | 291 | 977 | 1,100 | 637 | 238 | 18 | 827 |
| Trumpalaikis turtas | 1,512 | 2,433 | 2,258 | 2,813 | 2,432 | 3,546 | 2,872 |
| Turtas viso | 1,803 | 3,410 | 3,358 | 3,450 | 2,670 | 3,564 | 3,699 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | 404 | 389 | 390 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +130.1% | +13.0% | +30.7% | -14.9% | +2.8% | +0.6% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.7% | 93.3% | 0.3% | 0.7% | -22.8% | 3.9% | 1.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 19.4% | 98.1% | 0.3% | 0.8% | -22.8% | 4.9% | 1.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.1% | 13.9% | 0.0% | 0.1% | -2.1% | 0.5% | 0.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 0.1% | 14.7% | 0.0% | 0.1% | -2.1% | 0.6% | 0.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 0.1 | - | 0.3 | 0.3 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 22,850 | 25,819 | 33,750 | 28,736 | 29,527 | 29,690 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Jasautos - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2024-05-16 | 2024-05-26 | 410.14 |
| 2024-05-15 | 2024-05-15 | 213.61 |
| 2023-07-19 | 2023-07-20 | 1412.44 |
Jasautos - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Jasautos, MB (įmonės kodas 305217637) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė gavo €29.7K pajamų, palyginti su €29.5K 2024 m. ir €28.7K 2023 m., todėl matomas nuosaikus, bet stabilus augimas. 2025 m. grynasis pelnas siekė €55, kai 2024 m. jis buvo €139, o 2023 m. fiksuotas €608 nuostolis, tad įmonė išliko pelninga, nors pelno marža buvo labai kukli – 0.2%. Balansas taip pat didėjo: 2025 m. turtas sudarė €3.7K, kai 2024 m. buvo €3.6K, o 2023 m. – €2.7K. Nuosavas kapitalas siekė €2.9K, įsipareigojimai – €835, todėl skolos lygis išliko nedidelis: skolų ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.29, o nuosavo kapitalo dalis – 77.4%. Pelningumo ir efektyvumo rodikliai buvo kuklūs: ROE sudarė 1.9%, ROA – 1.5%, o turto apyvartumas – 8.03 karto. Pajamos vienam darbuotojui siekė €29.7K, o pelnas vienam darbuotojui – €55.