Mėnulio laboratorija, MB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 7 m. 0 mėn.
Mėnulio laboratorija - Įmonės finansai
|
EUR
|
2019
Nuo: 2019-10-09
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||||
| Pardavimo pajamos | 15,189 | 14,675 | 1,805 | 52,029 | 21,760 | 46,769 | 40,935 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 6,189 | 3,225 | 305 | 51,779 | 21,305 | 2,603 | 1,882 |
| Grynasis pelnas | 6,189 | 3,064 | 290 | 49,190 | 20,240 | 2,473 | 1,769 |
| Nuosavas kapitalas | 6,190 | 4,454 | 744 | 49,934 | 3,174 | 5,647 | 7,416 |
| Įsipareigojimai | - | - | - | 2,639 | 68,065 | 3,128 | 625 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,011 | 1,124 |
| Trumpalaikis turtas | 6,190 | 4,615 | 759 | 52,573 | 71,239 | 7,764 | 6,917 |
| Turtas viso | 6,190 | 4,615 | 759 | 52,573 | 71,239 | 8,775 | 8,041 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | 2,589 | 2,025 | 8,097 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | -3.4% | -87.7% | +2782.5% | -58.2% | +114.9% | -12.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 100.0% | 66.4% | 38.2% | 93.6% | 28.4% | 28.2% | 22.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 68.8% | 39.0% | 98.5% | 637.7% | 43.8% | 23.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 40.7% | 20.9% | 16.1% | 94.5% | 93.0% | 5.3% | 4.3% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 40.7% | 22.0% | 16.9% | 99.5% | 97.9% | 5.6% | 4.6% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 0.1 | 21.4 | 0.6 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Mėnulio laboratorija - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Mėnulio laboratorija - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Mėnulio laboratorija, MB (kodas 305281084) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti kitą kompiuterių programavimo veiklą. 2025 m. įmonės pajamos siekė 40,9 tūkst. EUR, o grynasis pelnas – 1,8 tūkst. EUR; pelno marža sudarė 4,3%. Palyginimui, 2024 m. pajamos buvo 46,8 tūkst. EUR, grynasis pelnas – 2,5 tūkst. EUR, o 2023 m. – atitinkamai 21,8 tūkst. EUR ir 20,2 tūkst. EUR. Per pastaruosius trejus metus pajamos iš esmės augo: 2025 m. jos buvo 88,1% didesnės nei 2023 m., nors, palyginti su 2024 m., sumažėjo 12,5%. Pelningumas po itin aukšto 2023 m. lygio sumažėjo, tačiau 2024–2025 m. išliko teigiamas. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 8,0 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 7,4 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 625 EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 92,2%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,08, nuosavybės grąža – 23,9%, turto grąža – 22,0%, o turto apyvartumas – 5,09 karto.