Negyvas eteris - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-01-16
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | 335,112 | 578,052 | 553,893 | 599,953 | 578,438 | 543,211 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 202,263 | 269,445 | 291,812 | 108,787 | 309,782 | 322,117 |
| Grynasis pelnas | 170,723 | 228,652 | 249,339 | 91,602 | 260,074 | 270,290 |
| Nuosavas kapitalas | 170,727 | 59,379 | 113,147 | 184,750 | 109,824 | 155,071 |
| Įsipareigojimai | - | - | 55,292 | 14,401 | 82,210 | 35,505 |
| Ilgalaikis turtas | 784 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 239,078 | 176,126 | 168,439 | 199,151 | 192,034 | 190,576 |
| Turtas viso | 239,862 | 176,126 | 168,439 | 199,151 | 192,034 | 190,576 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 83,956 | 48,233 | 96,055 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +72.5% | -4.2% | +8.3% | -3.6% | -6.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 71.2% | 129.8% | 148.0% | 46.0% | 135.4% | 141.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 385.1% | 220.4% | 49.6% | 236.8% | 174.3% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 50.9% | 39.6% | 45.0% | 15.3% | 45.0% | 49.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 60.4% | 46.6% | 52.7% | 18.1% | 53.6% | 59.3% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 0.5 | 0.1 | 0.7 | 0.2 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Negyvas eteris - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Negyvas eteris pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 483 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 482.88 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 482.88 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 321.92 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 321.92 |
| 2026-09-05 | 2026-09-17 | 321.92 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 321.92 |
| 2026-08-01 | 2026-08-31 | 160.96 |
| 2026-07-01 | 2026-07-31 | 482.88 |
| 2026-06-02 | 2026-06-30 | 321.92 |
| 2026-05-03 | 2026-06-01 | 160.96 |
| 2026-04-01 | 2026-04-30 | 321.92 |
| 2026-03-03 | 2026-03-31 | 160.96 |
| 2026-02-03 | 2026-02-28 | 160.96 |
| 2025-12-02 | 2026-01-31 | 144.90 |
| 2025-09-02 | 2025-11-30 | 144.90 |
| 2025-07-01 | 2025-08-31 | 144.90 |
| 2025-06-03 | 2025-06-30 | 72.45 |
| 2025-05-04 | 2025-05-31 | 217.29 |
| 2025-04-01 | 2025-04-30 | 144.90 |
| 2025-03-12 | 2025-03-31 | 72.45 |
| 2022-11-03 | 2022-12-31 | 50.95 |
| 2022-10-03 | 2022-10-31 | 203.80 |
| 2022-09-01 | 2022-10-02 | 152.85 |
| 2022-08-02 | 2022-08-31 | 101.90 |
| 2022-05-03 | 2022-08-01 | 50.95 |
| 2022-02-01 | 2022-04-30 | 50.95 |
| 2022-01-03 | 2022-01-31 | 44.81 |
| 2021-11-04 | 2021-12-31 | 44.81 |
| 2021-08-13 | 2021-10-31 | 44.81 |
Negyvas eteris - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-01 | 2026-10-05 | 36.68 |
| 2026-09-24 | 2026-09-30 | 9694.25 |
| 2026-09-18 | 2026-09-23 | 10555.25 |
| 2026-06-28 | 2026-06-29 | 2232.73 |
| 2026-06-01 | 2026-06-02 | 1759.32 |
| 2026-05-28 | 2026-05-31 | 1756.5 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Negyvas eteris, MB (kodas 305432180) yra mažoji bendrija, vykdanti reklamos agentūrų veiklą. 2025 m. bendrovė sugeneravo €543.2K pajamas ir €270.3K grynojo pelno, o pelno marža siekė 49.8%. Pajamos mažėjo nuo €578.4K 2024 m. ir €600.0K 2023 m., todėl per dvejus metus fiksuotas 9.5% nuosmukis, tačiau pelningumas per tą patį laikotarpį reikšmingai pagerėjo. Grynas pelnas išaugo nuo €91.6K 2023 m. iki €260.1K 2024 m. ir €270.3K 2025 m., rodydamas stipresnį veiklos rezultatą nepaisant mažesnių pardavimų. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė €190.6K, nuosavas kapitalas – €155.1K, o įsipareigojimai – €35.5K. Balansas išliko konservatyviai finansuojamas: nuosavo kapitalo rodiklis siekė 81.4%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.23. Turto apyvartumas sudarė 2.85 karto, o ROE ir ROA – atitinkamai 174.3% ir 141.8%, kas rodo stiprią 2025 m. grąžą.