Runera, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 6 m. 9 mėn.

Runera - Įmonės finansai

EUR
2020
Nuo: 2020-01-30
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 36,029 39,525 45,083 45,810 45,583 52,366
Pelnas prieš apmokestinimą 94 818 3,103 -1,091 -2,178 2,754
Grynasis pelnas 94 777 2,948 -1,091 -2,178 2,754
Nuosavas kapitalas 114 891 3,849 2,757 579 3,333
Įsipareigojimai - - 4,844 4,044 4,613 5,950
Ilgalaikis turtas 0 0 0 0 0 400
Trumpalaikis turtas 3,554 5,259 8,693 6,801 5,192 8,883
Turtas viso 3,554 5,259 8,693 6,801 5,192 9,283
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - 786 507 2,229
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - +9.7% +14.1% +1.6% -0.5% +14.9%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 2.6% 14.8% 33.9% -16.0% -41.9% 29.7%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 82.5% 87.2% 76.6% -39.6% -376.2% 82.6%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 0.3% 2.0% 6.5% -2.4% -4.8% 5.3%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 0.3% 2.1% 6.9% -2.4% -4.8% 5.3%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - 1.3 1.5 8.0 1.8
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 36,029 39,525 45,083 - - -

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Runera - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2023-03-01 2023-03-31 58.63

Runera - VMI nepriemokos

Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Runera, MB (kodas 305444122) yra Mažoji bendrija, vykdanti restoranų veiklą. Naujausiais 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 52,4 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 2,8 tūkst. Eur grynojo pelno, palyginti su 2,2 tūkst. Eur nuostoliu 2024 m. ir 1,1 tūkst. Eur nuostoliu 2023 m. Tai rodo aiškų pelningumo pagerėjimą po dviejų silpnesnių metų. 2023–2024 m. pajamos iš esmės buvo stabilios ir siekė atitinkamai 45,8 tūkst. Eur ir 45,6 tūkst. Eur, o 2025 m. jos padidėjo 14,9 proc. Pelno marža 2025 m. pakilo iki 5,3 proc., kai 2024 m. ji buvo -4,8 proc., o 2023 m. -2,4 proc. 2025 m. pabaigoje visas turtas sudarė 9,3 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 3,3 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 6,0 tūkst. Eur. Nuosavas kapitalas padidėjo nuo 579 Eur 2024 m., o turto apyvartumas siekė 5,64 karto. 2025 m. veiklos našumas taip pat buvo neblogas: pajamos vienam darbuotojui sudarė 52,4 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui – 2,8 tūkst. Eur.