MV pervežimai - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-03-06
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | 0 | - | 0 | 10,800 | 14,635 | 16,355 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 0 | 0 | 0 | 1,219 | 4,220 | 4,047 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 1,219 | 4,220 | 4,047 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 11,500 | 11,741 | 15,398 | 19,623 | 23,671 |
| Įsipareigojimai | 0 | - | 0 | 18,193 | 9,978 | 5,930 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 11,500 | 11,741 | 33,591 | 29,601 | 29,601 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Turtas viso | 0 | 11,500 | 11,741 | 33,591 | 29,601 | 29,601 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 43 | 331 | 379 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | - | - | +35.5% | +11.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 0.0% | 0.0% | 3.6% | 14.3% | 13.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 0.0% | 0.0% | 7.9% | 21.5% | 17.1% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | 11.3% | 28.8% | 24.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | 11.3% | 28.8% | 24.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | 1.2 | 0.5 | 0.3 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | 10,800 | 14,635 | 16,355 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
MV pervežimai - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-05-27 | 2026-05-31 | 0.59 |
| 2022-01-31 | 2022-08-31 | 0.24 |
| 2022-01-19 | 2022-01-23 | 0.27 |
| 2022-01-03 | 2022-01-18 | 8.76 |
| 2021-11-05 | 2021-12-31 | 8.76 |
| 2021-10-18 | 2021-11-04 | 8.49 |
| 2021-09-27 | 2021-10-17 | 4.24 |
MV pervežimai - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-06-20 | 2025-06-20 | 20.03 |
| 2025-06-19 | 2025-06-19 | 20.0 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
MV pervežimai, MB (kodas 305497388) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. įmonė gavo 16,4 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 4,0 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 24,7%. Pajamos per metus padidėjo 11,8%, o per dvejus metus – 51,4%, todėl matomas nuoseklus augimas nuo 10,8 tūkst. Eur 2023 m. iki 14,6 tūkst. Eur 2024 m. ir 16,4 tūkst. Eur 2025 m. Grynas pelnas taip pat augo: nuo 1,2 tūkst. Eur 2023 m. iki 4,2 tūkst. Eur 2024 m., o 2025 m. išliko panašiame lygyje. 2025 m. pabaigoje bendras turtas siekė 29,6 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas – 23,7 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 5,9 tūkst. Eur. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 80,0%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,25. Nuosavo kapitalo grąža siekė 17,1%, turto grąža – 13,7%, turto apyvartumas – 0,55 karto. Pajamos vienam darbuotojui buvo 16,4 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui – 4,0 tūkst. Eur.