Manto group - Įmonės finansai
|
EUR
|
2020
Nuo: 2020-10-02
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||
| Pardavimo pajamos | 7,825 | 34,472 | 36,594 | 44,155 | 40,741 | 43,297 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -104 | 2,647 | 416 | 5,641 | 458 | -951 |
| Grynasis pelnas | -104 | 2,514 | 391 | 5,359 | 435 | -951 |
| Nuosavas kapitalas | -103 | 2,410 | 2,801 | 8,160 | 8,596 | 7,645 |
| Įsipareigojimai | - | - | 338 | 561 | 322 | 380 |
| Ilgalaikis turtas | 18,011 | 15,021 | 11,181 | 7,341 | 3,885 | 141 |
| Trumpalaikis turtas | 1,189 | 4,357 | 1,598 | 7,180 | 7,377 | 7,884 |
| Turtas viso | 19,200 | 19,378 | 12,779 | 14,521 | 11,262 | 8,025 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 498 | 707 | 663 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +340.5% | +6.2% | +20.7% | -7.7% | +6.3% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -0.5% | 13.0% | 3.1% | 36.9% | 3.9% | -11.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 104.3% | 14.0% | 65.7% | 5.1% | -12.4% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -1.3% | 7.3% | 1.1% | 12.1% | 1.1% | -2.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -1.3% | 7.7% | 1.1% | 12.8% | 1.1% | -2.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 7,825 | 34,472 | 36,594 | 44,155 | 40,741 | 43,297 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Manto group - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-06-16 | 2026-07-07 | 0.30 |
| 2024-02-19 | 2024-03-04 | 0.73 |
| 2024-01-23 | 2024-02-06 | 0.73 |
| 2023-11-16 | 2023-11-26 | 203.87 |
Manto group - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-01-08 | 2026-02-16 | 0.2 |
| 2025-12-03 | 2025-12-03 | 49.45 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Manto group, MB (kodas 305632900) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 43,3 tūkst. Eur pajamų, jos augimas per metus siekė 6,3 %, kai 2024 m. pajamos buvo 40,7 tūkst. Eur, o 2023 m. – 44,2 tūkst. Eur. Pelningumas per laikotarpį pastebimai susilpnėjo: grynasis pelnas sumažėjo nuo 5,4 tūkst. Eur 2023 m. iki 435 Eur 2024 m., o 2025 m. bendrovė patyrė 951 Eur nuostolį. Tai lėmė -2,2 % pelno maržą 2025 m. Turto bazė taip pat mažėjo: bendras turtas sumažėjo nuo 14,5 tūkst. Eur 2023 m. iki 11,3 tūkst. Eur 2024 m. ir 8,0 tūkst. Eur 2025 m. Nuosavas kapitalas 2025 m. sudarė 7,6 tūkst. Eur, o įsipareigojimai buvo nedideli – 380 Eur. 2025 m. ROE siekė -12,4 %, ROA -11,8 %, nuosavo kapitalo rodiklis buvo 95,3 %, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,05, turto apyvartumas – 5,40 karto, o pajamos vienam darbuotojui siekė 43,3 tūkst. Eur.