2Lūšys - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-05-05
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 12,000 | 2,475 | 7,286 | 16,660 | 6,304 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 4,514 | -1,242 | -2,096 | -7,651 | -3,495 |
| Grynasis pelnas | 4,514 | -1,242 | -2,096 | -7,651 | -3,495 |
| Nuosavas kapitalas | 4,515 | -1,215 | -3,311 | -10,961 | -14,457 |
| Įsipareigojimai | - | 1,274 | 4,309 | 15,543 | 17,908 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 3,482 | 2,470 |
| Trumpalaikis turtas | 4,671 | 59 | 998 | 1,100 | 981 |
| Turtas viso | 4,671 | 59 | 998 | 4,582 | 3,451 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | 4 | 8 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | -79.4% | +194.4% | +128.7% | -62.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 96.6% | -2105.1% | -210.0% | -167.0% | -101.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 37.6% | -50.2% | -28.8% | -45.9% | -55.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 37.6% | -50.2% | -28.8% | -45.9% | -55.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
2Lūšys - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-02-10 | 2025-02-28 | 64.50 |
| 2025-02-03 | 2025-02-09 | 10.09 |
| 2025-01-02 | 2025-02-02 | 64.50 |
| 2024-09-03 | 2024-12-31 | 64.50 |
| 2024-08-01 | 2024-08-31 | 129.00 |
| 2024-07-02 | 2024-07-31 | 64.50 |
| 2024-06-21 | 2024-06-30 | 44.70 |
| 2024-05-15 | 2024-06-20 | 44.81 |
| 2023-09-01 | 2024-01-31 | 117.26 |
| 2023-08-01 | 2023-08-31 | 58.63 |
| 2023-07-19 | 2023-07-31 | 85.05 |
| 2023-07-03 | 2023-07-18 | 175.89 |
| 2023-06-01 | 2023-07-02 | 117.26 |
| 2023-05-04 | 2023-05-31 | 58.63 |
| 2023-05-02 | 2023-05-03 | 126.08 |
| 2023-04-17 | 2023-04-30 | 126.08 |
| 2023-04-14 | 2023-04-16 | 172.19 |
| 2023-04-03 | 2023-04-13 | 182.03 |
| 2023-03-01 | 2023-04-02 | 123.40 |
| 2023-02-01 | 2023-02-28 | 64.77 |
| 2023-01-03 | 2023-01-31 | 6.14 |
| 2022-12-01 | 2022-12-31 | 132.12 |
| 2022-11-03 | 2022-11-30 | 81.17 |
| 2022-10-03 | 2022-11-02 | 30.22 |
| 2022-09-12 | 2022-09-30 | 150.64 |
| 2022-09-01 | 2022-09-11 | 152.85 |
| 2022-08-02 | 2022-08-31 | 101.90 |
| 2022-06-07 | 2022-08-01 | 50.95 |
| 2022-06-01 | 2022-06-06 | 81.17 |
| 2022-05-03 | 2022-05-31 | 30.22 |
| 2022-04-12 | 2022-04-30 | 27.78 |
| 2022-02-01 | 2022-04-11 | 50.95 |
| 2022-01-03 | 2022-01-31 | 44.81 |
| 2021-12-01 | 2021-12-31 | 44.81 |
| 2021-11-04 | 2021-11-30 | 43.34 |
2Lūšys - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
2Lūšys, MB (įmonės kodas 305757284) yra mažoji bendrija, vykdanti kombinuotą patalpų funkcionavimo užtikrinimo veiklą. 2025 m. bendrovė gavo 6,3 tūkst. EUR pajamų ir patyrė 3,5 tūkst. EUR grynąjį nuostolį, todėl pelno marža siekė -55,4%. Pajamos per metus sumažėjo 62,2%, o per dvejus metus buvo 13,5% mažesnės. Trejų metų dinamika rodo aiškų piką 2024 m., kai pajamos padidėjo iki 16,7 tūkst. EUR, tačiau nuostolis taip pat išaugo iki 7,7 tūkst. EUR. 2023 m. pajamos sudarė 7,3 tūkst. EUR, o grynasis nuostolis buvo 2,1 tūkst. EUR, todėl pelningumas visą laikotarpį išliko silpnas. 2025 m. pabaigoje turto buvo 3,5 tūkst. EUR, iš jų 2,5 tūkst. EUR ilgalaikio ir 981 EUR trumpalaikio turto. Nuosavas kapitalas liko neigiamas ir siekė -14,5 tūkst. EUR, o įsipareigojimai sudarė 17,9 tūkst. EUR. Turto apyvartumas buvo 1,83 karto, tačiau bendri finansiniai rezultatai išliko spaudžiami.