Tūlas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2021
Nuo: 2021-09-27
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||||
| Pardavimo pajamos | 106,178 | 227,080 | 282,550 | 275,644 | 272,763 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 89,921 | 136,149 | 181,062 | 224,268 | 225,899 |
| Grynasis pelnas | 89,921 | 128,290 | 172,007 | 213,056 | 212,345 |
| Nuosavas kapitalas | 90,021 | 78,390 | 84,617 | 89,379 | 212,445 |
| Įsipareigojimai | - | 11,497 | 15,065 | 12,992 | 13,634 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 92,778 | 89,887 | 99,682 | 102,371 | 226,079 |
| Turtas viso | 92,778 | 89,887 | 99,682 | 102,371 | 226,079 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||||
| VMI mokesčiai | - | - | 20,952 | 12,399 | 11,212 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +113.9% | +24.4% | -2.4% | -1.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 96.9% | 142.7% | 172.6% | 208.1% | 93.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 99.9% | 163.7% | 203.3% | 238.4% | 100.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 84.7% | 56.5% | 60.9% | 77.3% | 77.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 84.7% | 60.0% | 64.1% | 81.4% | 82.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 0.1 | 0.2 | 0.1 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 106,178 | 227,080 | 282,550 | 275,644 | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Tūlas - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-06-02 | 2026-06-30 | 160.96 |
| 2026-05-03 | 2026-06-01 | 80.48 |
| 2025-11-01 | 2025-11-30 | 72.45 |
| 2025-02-01 | 2025-02-28 | 72.45 |
| 2024-09-03 | 2024-09-30 | 64.50 |
| 2022-03-01 | 2022-03-03 | 0.08 |
| 2021-11-16 | 2021-11-17 | 44.81 |
| 2021-11-04 | 2021-11-14 | 44.81 |
Tūlas - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Tūlas, MB (kodas 305907175) yra Mažoji bendrija, vykdanti teisinę veiklą. 2025 m. įmonės pajamos siekė 272,8 tūkst. EUR ir buvo šiek tiek mažesnės nei 275,6 tūkst. EUR 2024 m. bei 282,6 tūkst. EUR 2023 m., todėl per trejų metų laikotarpį matomas nedidelis pajamų mažėjimas. Pelningumas išliko labai aukštas: 2025 m. grynasis pelnas sudarė 212,3 tūkst. EUR, palyginti su 213,1 tūkst. EUR 2024 m. ir 172,0 tūkst. EUR 2023 m. 2025 m. pelno marža siekė 77,8 %, po 77,3 % 2024 m. ir 60,9 % 2023 m., o tai rodo aiškų veiklos efektyvumo pagerėjimą. Balansas 2025 m. pastebimai sustiprėjo: turtas padidėjo iki 226,1 tūkst. EUR, kai 2024 m. jis buvo 102,4 tūkst. EUR, o 2023 m. – 99,7 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas išaugo iki 212,4 tūkst. EUR, o įsipareigojimai išliko nedideli – 13,6 tūkst. EUR. Naujausi rodikliai rodo labai tvirtą kapitalo struktūrą ir stiprų turto bei nuosavo kapitalo grąžos lygį.