Ponto Group, MB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 4 m. 11 mėn.

Ponto Group - Įmonės finansai

EUR
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 22,191 38,555 185,306 391,211
Pelnas prieš apmokestinimą 1,671 -9,448 -55,890 19,269
Grynasis pelnas 1,587 -9,448 -55,890 18,231
Nuosavas kapitalas 1,917 -7,531 -63,420 -45,191
Įsipareigojimai 2,825 36,741 100,432 76,277
Ilgalaikis turtas 0 17,612 14,525 9,598
Trumpalaikis turtas 4,742 11,598 22,137 21,117
Turtas viso 4,742 29,210 36,662 30,715
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - 1,304 3,075 24,132
Soc. draudimo įmokos - - 8,713 13,182
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - +73.7% +380.6% +111.1%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 33.5% -32.3% -152.4% 59.4%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 82.8% - - -
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 7.2% -24.5% -30.2% 4.7%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 7.5% -24.5% -30.2% 4.9%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 1.5 - - -
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 12,847 13,608 45,381 85,356

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Ponto Group - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2026-04-01 2026-04-02 80.48
2026-01-01 2026-01-04 72.45
2025-12-02 2025-12-02 72.45
2025-11-01 2025-11-02 72.45
2025-10-01 2025-10-05 72.45
2025-09-02 2025-09-03 72.45
2025-08-03 2025-08-04 0.99
2025-08-01 2025-08-02 73.44
2025-07-24 2025-07-31 0.99
2025-07-01 2025-07-06 72.45
2025-06-08 2025-06-09 72.45
2025-06-03 2025-06-04 72.45
2025-05-16 2025-06-02 193.50
2025-03-01 2025-03-02 72.45
2025-02-01 2025-02-04 72.45
2025-01-16 2025-01-20 193.50
2025-01-02 2025-01-08 193.50
2024-12-22 2024-12-31 129.00
2024-12-17 2024-12-20 129.00
2024-12-03 2024-12-03 129.00
2024-11-18 2024-12-02 64.50
2024-11-04 2024-11-05 64.50
2024-10-01 2024-10-03 387.00
2024-09-17 2024-09-30 322.50
2024-09-03 2024-09-08 322.50
2024-08-19 2024-09-02 258.00
2024-08-01 2024-08-11 258.00
2024-07-16 2024-07-31 193.50
2024-07-02 2024-07-07 193.50
2024-06-18 2024-07-01 129.00
2024-06-03 2024-06-06 129.00
2024-05-16 2024-06-02 64.50
2024-05-03 2024-05-05 64.50
2024-05-02 2024-05-02 187.25
2024-04-16 2024-05-01 122.75
2024-04-03 2024-04-04 122.32
2024-03-18 2024-04-02 57.82
2024-03-01 2024-03-06 57.82
2022-09-01 2022-09-05 52.15
2022-08-23 2022-08-31 1.20
2022-08-02 2022-08-15 1.20
2022-04-25 2022-05-09 108.58
2022-04-19 2022-04-24 159.53
2022-01-03 2022-02-07 44.81

Ponto Group - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2025-04-28 2025-04-28 829.35

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Ponto Group, MB (kodas 305920094) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė gavo 391,2 tūkst. Eur pajamų, arba 111,1% daugiau nei 2024 m. ir 914,7% daugiau nei 2023 m. Grynasis pelnas 2025 m. sudarė 18,2 tūkst. Eur: tai reikšmingas pagerėjimas po 55,9 tūkst. Eur nuostolio 2024 m. ir 9,4 tūkst. Eur nuostolio 2023 m. Pelno marža 2025 m. pakilo iki 4,7%, kai ankstesniais dvejais metais ji buvo neigiama. Taigi 2025 m. matomas aiškus perėjimas iš nuostolingos veiklos į nedidelį pelningumą kartu su sparčiu pardavimų augimu.

2025 m. balanse vis dar buvo įtempta padėtis: turtas siekė 30,7 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas buvo -45,2 tūkst. Eur, o įsipareigojimai sudarė 76,3 tūkst. Eur. Palyginti su 2024 m., turtas sumažėjo nuo 36,7 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – nuo 100,4 tūkst. Eur. Turto apyvartumas siekė 12,74 karto, todėl turto bazė buvo naudojama labai intensyviai. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 97,8 tūkst. Eur, pelnas vienam darbuotojui – 4,6 tūkst. Eur. Nurodyta ROA buvo 59,4%.