Geros statybos - Įmonės finansai
|
EUR
|
2022
Nuo: 2022-08-09
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||
| Pardavimo pajamos | 167,875 | 404,254 | 245,560 | 537,287 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -3,170 | 31,727 | 16,028 | 93,962 |
| Grynasis pelnas | -3,170 | 27,414 | 15,215 | 78,905 |
| Nuosavas kapitalas | -670 | 26,744 | 41,959 | 120,864 |
| Įsipareigojimai | 5,403 | 9,176 | 4,937 | -10,153 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 4,733 | 35,920 | 46,896 | 110,711 |
| Turtas viso | 4,733 | 35,920 | 46,896 | 110,711 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||
| VMI mokesčiai | - | 45,786 | 27,436 | 147 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +140.8% | -39.3% | +118.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -67.0% | 76.3% | 32.4% | 71.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 102.5% | 36.3% | 65.3% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -1.9% | 6.8% | 6.2% | 14.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -1.9% | 7.8% | 6.5% | 17.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 0.3 | 0.1 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 167,875 | 303,198 | 122,780 | 268,644 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Geros statybos - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-05-04 | 2025-05-14 | 0.85 |
| 2025-04-24 | 2025-04-29 | 0.85 |
| 2025-01-16 | 2025-01-22 | 393.50 |
Geros statybos - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-02-20 | 2025-02-21 | 0.17 |
| 2025-01-25 | 2025-01-25 | 0.05 |
| 2025-01-15 | 2025-01-24 | 35.54 |
| 2025-01-02 | 2025-01-14 | 0.05 |
| 2025-01-01 | 2025-01-01 | 174.05 |
| 2024-12-30 | 2024-12-31 | 1716.21 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Geros statybos, UAB (kodas 306127954) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti kitus statybos baigiamuosius ir apdailos darbus. 2025 m. įmonė gavo €537.3K pajamų ir uždirbo €78.9K grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 14.7%. Palyginimui, 2024 m. pajamos sudarė €245.6K, grynasis pelnas – €15.2K, o 2023 m. – atitinkamai €404.3K ir €27.4K. Taigi 2025 m. matomas ryškus veiklos ir pelningumo atsigavimas: pajamos per metus padidėjo 118.8%, o per dvejus metus – 32.9%. 2025 m. balanse nurodyta €110.7K turto, €120.9K nuosavo kapitalo ir -€10.2K įsipareigojimų. Pagrindiniai rodikliai rodo aukštą grąžą ir efektyvų turto naudojimą: ROE siekė 65.3%, ROA – 71.3%, o turto apyvartumas – 4.85 karto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €268.6K, o pelnas vienam darbuotojui – €39.5K.