Altoras - Įmonės finansai
|
EUR
|
2022
Nuo: 2022-09-06
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||
| Pardavimo pajamos | 3,600 | 379,334 | 1,127,720 | 1,369,944 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | -43,041 | 77,973 | 92,056 |
| Grynasis pelnas | -14,463 | -43,041 | 77,973 | 77,327 |
| Nuosavas kapitalas | -4,463 | -47,504 | 30,469 | 107,796 |
| Įsipareigojimai | 6,981 | 70,587 | 93,761 | 170,981 |
| Ilgalaikis turtas | 321 | 208 | 208 | 208 |
| Trumpalaikis turtas | 2,197 | 12,394 | 118,233 | 277,049 |
| Turtas viso | 2,518 | 12,602 | 118,441 | 277,257 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||
| VMI mokesčiai | - | 19,371 | 8,896 | 23,250 |
| Soc. draudimo įmokos | - | 21,623 | 36,488 | 70,572 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||
| Pajamų pokytis y/y | - | +10437.1% | +197.3% | +21.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -574.4% | -341.5% | 65.8% | 27.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | 255.9% | 71.7% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -401.8% | -11.3% | 6.9% | 5.6% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -11.3% | 6.9% | 6.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | 3.1 | 1.6 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 2,400 | 45,069 | 90,218 | 76,108 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Altoras - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-02-18 | 2025-02-20 | 131.68 |
| 2025-02-10 | 2025-02-10 | 150.02 |
| 2025-01-22 | 2025-01-28 | 150.02 |
| 2025-01-16 | 2025-01-21 | 142.06 |
| 2024-12-17 | 2024-12-17 | 2870.53 |
| 2024-11-18 | 2024-11-19 | 3099.46 |
| 2024-10-16 | 2024-10-17 | 2578.20 |
| 2024-09-17 | 2024-09-17 | 2794.77 |
| 2024-08-19 | 2024-08-19 | 2839.13 |
| 2024-07-16 | 2024-07-18 | 2795.08 |
| 2024-04-23 | 2024-05-15 | 3.18 |
| 2024-04-16 | 2024-04-16 | 2583.27 |
| 2024-03-20 | 2024-03-25 | 51.59 |
| 2024-03-18 | 2024-03-19 | 398.29 |
| 2024-02-19 | 2024-03-17 | 51.59 |
| 2024-01-23 | 2024-02-13 | 5.47 |
| 2023-11-17 | 2024-01-11 | 0.20 |
| 2023-11-16 | 2023-11-16 | 2807.04 |
| 2023-09-18 | 2023-11-15 | 0.20 |
| 2023-08-17 | 2023-09-13 | 0.20 |
| 2023-02-06 | 2023-02-09 | 0.23 |
| 2023-01-20 | 2023-02-03 | 0.23 |
| 2022-12-16 | 2023-01-15 | 25.20 |
Altoras - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Altoras pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 19 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-11 | 2026-10-11 | 19.31 |
| 2026-10-07 | 2026-10-10 | 2867.0 |
| 2026-08-19 | 2026-08-20 | 2211.88 |
| 2026-05-19 | 2026-05-19 | 1511.24 |
| 2026-05-18 | 2026-05-18 | 846.99 |
| 2026-05-13 | 2026-05-17 | 845.89 |
| 2026-05-12 | 2026-05-12 | 822.4 |
| 2026-03-11 | 2026-03-17 | 282.02 |
| 2026-03-08 | 2026-03-10 | 779.9 |
| 2025-02-22 | 2025-02-22 | 0.23 |
| 2025-02-19 | 2025-02-21 | 861.77 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Altoras, UAB (kodas 306141427) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. Naujausiais finansiniais metais, 2025 m., bendrovė gavo 1,37 mln. EUR pajamų. Tai 21,5% daugiau nei 2024 m. ir 261,1% daugiau nei 2023 m. Grynasis pelnas siekė 77,3 tūkst. EUR, šiek tiek mažiau nei 78,0 tūkst. EUR 2024 m., tačiau gerokai daugiau nei 43,0 tūkst. EUR nuostolis 2023 m. Pelno marža 2025 m. sudarė 5,6%, palyginti su 6,9% 2024 m., ir išliko teigiama. Per trejų metų laikotarpį įmonė iš nuostolio 2023 m. perėjo į pelningą veiklą 2024 m. ir 2025 m., kartu sparčiai augant pajamoms.
2025 m. balansas pastebimai sustiprėjo. Turtas padidėjo iki 277,3 tūkst. EUR iš 118,4 tūkst. EUR 2024 m., daugiausia dėl trumpalaikio turto. Nuosavas kapitalas sudarė 107,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 171,0 tūkst. EUR. Pagrindiniai rodikliai rodo aukštą veiklos efektyvumą: turto apyvartumas siekė 4,94 karto, ROE – 71,7%, ROA – 27,9%. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 76,1 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 4,3 tūkst. EUR.
2025 m. balansas pastebimai sustiprėjo. Turtas padidėjo iki 277,3 tūkst. EUR iš 118,4 tūkst. EUR 2024 m., daugiausia dėl trumpalaikio turto. Nuosavas kapitalas sudarė 107,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 171,0 tūkst. EUR. Pagrindiniai rodikliai rodo aukštą veiklos efektyvumą: turto apyvartumas siekė 4,94 karto, ROE – 71,7%, ROA – 27,9%. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 76,1 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 4,3 tūkst. EUR.